Хмарно

3°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 16.09 km/h

logo062

"Гендер в деталях, або усі ми однакові"

27.12.2017 року в інформаційно - ресурсному центрі Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за участю мобільної бригади соціально-психологічної допомоги МБ-23 м. Новогродівка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» відбувся груповий захід  "Гендерні стереотипи в суспільстві.  Гендерна дискримінація в суспільстві та сім'ї." Всього було присутніх 9 осіб пільгових категорій.

watermarked 15420016

Мета тренінгу - сформувати знання  про гендерну політику, стереотипи та їх вплив на становище в  суспільстві, проблемами, пов'язаними з гендерною рівністю і можливістю їх розв'язання.

В ході тренінгу присутні ознайомилися з поняттям гендеру та гендерної дискримінації, дивилися відеофільми, грали в рольові ігри, виконували вправи.

watermarked 15160008

Захід відбувся під меседжем: "Усі ми різні, але усі ми однакові". Атмосфера тренінга була доброзичливою та теплою. Присутні із задоволенням висловлювали свої думки, приймали активну участь у тематичних вправах та у живих, толерантних дискусіях довкола рівності прав статей. Наприкінці присутні отримали інформаційно-просвітницький матеріал.