Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Новини

Діти міста прийняли участь у урочистому заході до Дня Святого Миколая для дітей Донецької області

23 грудня в м.Покровськ управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації було проведено урочистий захід до Дня Святого Миколая для дітей Донецької області. У ПК "Покровське" 16 дітей нашого міста прийняли участь у новорічній програмі біля ялинки та мали змогу проявити свої уміння у майстер-класах з виготовлення новорічних прикрас.

watermarked IMG 7668

Не обійшлося без приємних сюрпризів. Обдаровані діти області отримали подарунки та грамоти від управління у справах сім'ї та молоді. З міста Новогродівка нагороджена учениця ЗОШ I-III ступенів № 10 ім.Тараса Шевченка Александрова Крістіна Олександрівна. Крістіна - Президент шкільної держави АСУМ. Займає активну позицію в житті школи і міста. Є лідером команди шкільного медіа-центру, де працює диктором на радіо. Завдяки прагненню до саморозвитку є постійним ініціатором участі дітей школи у різноманітних конкурсах і фестивалях. Саме вона була лідером команди «АСУМ», що представляла Донецьку область у фіналі освітнього проекту «Відкривай Україну».

watermarked IMG 7701 1

watermarked IMG 7709

watermarked IMG 7700

watermarked IMG 7736

У продовження свята Донецький академічний обласний драматичний театр з м.Маріуполь привітав дітей виставою "Іде до нас Святий Миколай" та комічною оперою "Коза Дереза". По закінченню заходу всі діти отримали солодкі подарунки.