Хмарно

3°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 16.09 km/h

logo062

Засідання виконавчого комітету

20 грудня 2017 року відбулося засідання виконкому міської ради.

На засіданні  здійснено попередній розгляд проекту міського бюджету на 2018 рік.

Впродовж засідання підведені підсумки проведення відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської молоді міста у 2017 році в м.Новогродівка.watermarked 20.12.2017 003

Для виконання плану заходів щодо підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей, затверджених рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 24.05.2017 № 88, задіяні можливості місцевого, обласного та державного бюджетів.

Так, з місцевого бюджету Новогродівською міською радою до управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації на реалізацію спільних заходів щодо оздоровлення дітей, учнівської молоді передані кошти у сумі 90,0 тис. грн., на які послуги з оздоровлення отримали 13 дітей. Самостійно, Новогродівською міською радою, за рахунок коштів міського бюджету (134400,00 грн) придбано 16 путівок для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

За рахунок коштів обласного бюджету (142718,31 грн.) було оздоровлено 22 дитини.

Для організованого і своєчасного перевезення дітей до оздоровчих центрів та у зворотному напрямку з міського бюджету використано  24,1 тис.грн.

З метою забезпечення зайнятості дітей та запобігання дитячої бездоглядності, у літній період відділом освіти м.Новогродівка  організовано відпочинок дітей у таборах з денним перебуванням і ігрових майданчиках при загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 8 і будинку дитячої творчості. Міським бюджетом на організацію роботи закладів відпочинку влітку 2017 році  фактично витрачено 83,0 тис. грн. з міського бюджету та 45,5 тис. грн. – батьківських коштів.

Виходячи з вищезазначеного,  роботу відділів, управлінь, закладів міської ради стосовно проведення відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської молоді у 2017 році визнано задовільною.

Заслухані підсумки виконання заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики  у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в м. Новогродівка у 2017 році

 watermarked 20.12.2017 006

Селидівським ВП Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області за  2017 рік було виявлено та задокументовано 18 злочинів по лінії незаконного обігу наркотиків, а саме:

  • ст. 309 КК України (зберігання наркотиків) – 10 (у 2016 -17);
  • ст. 317 КК України ( притоноутримання) - 2 (у 2016 -2);
  • ст. 311 КК України (зберігання прекурсорів) -2 (у 2016 -2);
  • Ст. 310 КК України (вирощування або посів рослин маку, конопель)-0 (у 2016 -1)

 По 4 фактам провадження закрите, по 2 фактам інформація не підтвердилась, а по 2 складено адміністративний протокол за статтею 44 КУпАП.

У 2017 році у центральній  міській лікарні на диспансерному обліку з діагнозом "наркоманія" знаходиться 18 осіб, працююча 1 особа. Неповнолітніх дітей на обліку немає.

З метою запобігання негативним проявам та покращення  профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження підліткової злочинності за 2017 рік було проведено 17 рейдів. Під час рейдів перевірялися заклади дозвілля міста (клуб "Павутина") з метою запобігання поширення продукції, яка негативно впливає на формування свідомості молоді, пропагує культ насильства, жорстокості, сексуальної розпусти, заклад дозвілля міста кафе-бар "Світанок"- порушень щодо продажу спиртних напоїв неповнолітнім не виявлено. Осіб постраждалих від насильства, сексуальних посягань, залежних від гри на автоматах та комп'ютерах за 2017 рік не зафіксовано. Перевіряється міський ринок  - не виявлено найгірших форм дитячої праці. Під час рейдів перевіряються сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах з метою перевірки умов виховання, проживання дітей в даних сім'ях. З батьками проводяться роз'яснювальні бесіди щодо відповідальності за не створення належних умов для навчання та розвитку дітей. Двох батьків попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов'язків. Дітей, які займаються бродяжництвом та жебракуванням в місті не має.

 Міським  відділом культури  в міській бібліотеці для дітей оформлено тематичну виставку "Життя без наркотиків". Міською бібліотекою для дорослих проведено годину спілкування "Наркотикам – ні!". На заході в бібліотеці були присутні особи, які звільнилися з місць позбавлення волі та особи, які засуджені до покарань без позбавлення волі. Протягом години спілкування проведена бесіда "Ми – проти наркотиків!", анкетування "За здоровий спосіб життя". По закінченню заходу кожний учасник отримав брошури, листівки, буклети інформаційного та довідкового змісту.

Питання пропаганди здорового і безпечного способу життя, запобігання вживання наркотиків та спиртних напоїв знаходиться на постійному контролі.

Рішенням  виконавчого комітету створено комісію з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Погоджено з 01 січня 2018 року, визначений дирекцією початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музичної школи м.Новогродівка, розмір плати батьків за навчання дітей у початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі музичній школі м.Новогродівка на місяць за фахами: фортепіано, гітара, баян,  акордеон, домра, скрипка, духові інструменти хоровий клас  - 120 грн.                           

Погоджено приватному підприємству «Енергія» тариф на послуги з теплопостачання для опалення об’єктів соціальної сфери м.Новогродівка у розмірі 1 680,09 грн   за 1 Гкал теплової енергії.

watermarked 20.12.2017 018

На засіданні виконкому затверджено:

  • перелік підприємств та видів безоплатних суспільно корисних робіт, які виконують засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності особи у вільний від основної роботи або навчання час в м.Новогродівка на 2018 рік;
  • план основних заходів виконавчого комітету Новогродівської міської ради на 2018 рік;
  • план роботи виконавчих органів Новогродівської міської ради на 2018 рік;
  • план роботи  виконавчих  органів  Новогродівської  міської ради на І квартал 2018 року

Вирішено питання соціального захисту дітей та фінансової підтримки малозахищених верств населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Внесено зміни до положень і складу дорадчих органів.

watermarked 20.12.2017 007