Хмарно

Хмарно

«Веселі старти»

Протягом листопада діти 2007 року народження випробували себе в вправності, витривалості, гнучкості та швидкості у щорічних багатоступеневих змаганнях «Веселі старти».

watermarked IMG 20171124 122052

16 листопада в спортивній залі Будинку дитячої творчості відбувся міський етап на якому зустрілися команди переможці шкільних змагань (ЗОШ № 7, 8, 9, 10). Хлопчики та дівчатка демонстрували швидкість та спритність у різних естафетах. Дітям було слід пройти не одну смугу перешкод, вправно виконати масу завдань та якомога швидше передати естафету учаснику своєї команди, аби першими прийти то фінішу.

watermarked IMG 7366

watermarked IMG 20171124 124402

На цьому етапі команди здобули такі результати:

I місце – команда ЗОШ I-III ст. № 7

II місце – команда ЗОШ I-II ст. № 8

III місце – команда ЗОШ I-III ст. № 10

IV місце - команда ЗОШ I-II ст. № 9

watermarked IMG 20171124 125422

Відповідно до Положення щодо проведення обласних змагань «Веселі старти» команда – переможець міських змагань (ЗОШ I-III ст. № 7) 24.11.2017 взяла участь на зональні змагання, які відбулись на базі Родинського фізкультурно–оздоровчого комплексу, які зібрали під одним дахом школярів із різних населених пунктів: Авдіївки, Добропілля, Мирнограда, Покровська, Селидового, Великоновосілківського, Добропільського, Мар’їнського, Олександрівського, Покровського та Ясинуватського районів, Черкаської та Шахівської ОТГ. Змагання тривали більше трьох годин і подарували чимало позитивних емоцій і дорослим і малим. За перемогу безперечно змагались усі.

За підсумками змагань перше місце серед команд міст посіли діти Родинської ЗОШ № 8. Золото серед районів вибороли спортсмени Великоновоселківського району. А кращою серед об’єднаних територіальних громад визнана команда Шахівської громади.   посилання

Наша команда отримала подяку за активну участь і заняте IV місце.