Форум «Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку.

23-24 листопада 2017  року  за ініціативи облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, за участі представників Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки експертів Ради Європи у м.Краматорськ відбувся форум «Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку.

На Форум були запрошені міські голови. Новогродівський міський голова Білецька Л.М. прийняла активну участь у панельних дискусіях.

668454705351482178 n

В рамках Форуму обговорено стан реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зокрема, у сфері об’єднання територіальних громад, співробітництва територіальних громад, використання механізмів безпосередньої демократії, а також ознайомлено з європейським досвідом територіальної організації влади в умовах децентралізації та з прикладами успішної співпраці представників влади та бізнесу.