Хмарно

Хмарно

• Новини

Особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

13.11.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, заступник начальника міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікарь комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».

watermarked lcmPSHMa384На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 6 громадян з питаннями житлової політики та соціального захисту.