Хмарно

Хмарно

У Краматорську відзначили День працівника соціальної сфери

Вітаємо з нагородами!

7 листопада 2017 року у Краматорську у будинку культури імені Л.Бикова пройшли урочистості з відзначення дня працівника соціальної сфери. У заходах взяв участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, який привітав присутніх у залі та вручив вітальні подяки і квіти кращим працівникам соціального захисту.

watermarked 1 152

watermarked 7 79

«У нас є багато свят. Перше, за значимістю, я би назвав День Незалежності України, друге – День захисника України, а третє – без сумніву, – День працівника соціальної сфери. Я щиро дякую за те, що маю змогу працювати з вами разом», – наголосив під час нагородження заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз.

watermarked IMG 0442

watermarked 011У числі нагороджених були і представники нашого міста. Вітаємо з великою нагородою Подякою Міністерства соціальної політики за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіонализм, самовіддану працю та сумлінне виконання службових обов`язків - заступника начальника Новогродівського управління соціального захисту населення Світлану Миколаївну Колосову та головного бухгалтера територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Михайлівну Тишковець.