Привітання від міського голови працівників соціальної сфери

Від імені Новогродівської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю працівників соціальної сфери з професійним святом!

Це свято тих, чия праця сповнена гуманізму,

милосердя і тепла, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю, що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці м.Новогродівка мали гідне життя!

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини!

Нехай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки!

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів в роботі!

Новогродівський

міський голова                                                                             Л.М.Білецька