Спільна нарада, щодо реалізації міської цільової програми «Профілактика рецидивної злочинності та правопорушень на 2019 – 2021 роки».

За ініціативою Новогродівського міського сектору філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області в жовтні 2018 року рішенням міської ради затверджена міська цільова Програма «Профілактика рецидивної злочинності та правопорушень на 2019 – 2021 роки».

Кроки назустріч ромам

Усвідомлення реальних потреб ромського населення — ключовий чинник його інтеграції в українське суспільство. Наразі немає навіть адекватної інформації про кількість ромів в Україні.

Продовжити

Медичних працівників привітали з професійним святом

12.06.2019 у великій залі Будинку дитячої творчості відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня медичного працівника та 70-ї річниці заснування системи охорони здоров’я м.Новогродівка.

До уваги виборців!!!

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року № 910 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893» внесено зміни у Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Як ми працюємо?

31.05.2019  достроково розірвано контракт міського голови з директором КП «Комунтех» Левченко Г.С. у зв’язку із неналежним виконанням директором КП «Комунтех», зобов’язань передбачених Контрактом, укладеним 13.12.2016 з Левченко Г.С., внаслідок чого виникла заборгованість по сплаті обов’язкових податкових платежів та заробітної плати працівникам комунального підприємства, не вживалися необхідні заходи з погашення заборгованості з орендної плати.