Нарада керівників шкіл міста, голів профспілкових організацій

16 січня 2020 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка пройшла нарада з адміністраціями шкіл щодо порядку та умов надання освітньої субвенції у поточному році.

Продовжити

ЄС/ПРООН запрошує голів ОСББ на навчання

21 січня 2020 року в залі засідань міської ради відбудеться навчальний семінар  для голів ОСББ за Проектом ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Продовжити

З В І Т про результати роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за 2019 рік

Запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)

Упродовж 2019 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 55 конфліктних ситуацій, по яких було взято на облік 55 чинників  щодо своєчасної виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості. Причиною виникнення випадків ускладнення стану СТВ у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 321 659,5 тис. грн.

Продовжити

Профілактика та боротьба з африканською чумою свиней!!!!

З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань та світських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней ( далі – АЧС) на територію області, усі господарства незалежно від форм власності, що займаються  вирощуванням та розміщенням свиней

ЩЕДРИЙ ГРУДЕНЬ.

З турботою про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, на виконання рішення Новогродівської міської ради від 30.08.2019 року №7/58-5 «Про затвердження міської Програми щодо подальшого вдосконалення соціальної роботи із сім’ми, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціального захисту в м.Новогродівка на 2019-2022 роки» у грудні 2019 наступні сім’ї отримали святкові подарунки: