Хмарно

25°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 37%

Вітер: 28.97 km/h

logo062

Веселі спортивні випробування

Літо у самому розпалі. В розпалі й І зміна у міському пришкільному оздоровчому таборі «Капітошка». Дітям тут не доводиться сумувати, адже їхнім відпочинком займаються веселі й активні старші наставники.

Читати далі

«Прощавай навчання час – табір вже чекає нас»

Ось нарешті таке довгоочікуване літо!!! Що воно приготувало для нас? Адже, літо – це пора розваг, відпочинку, оздоровлення, загартування. Для дітей – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу. Цікаво провести перший місяць літа мають змогу 58 дітлахів у пришкільному таборі відпочинку «Капітошка», який гостинно відкрив свої двері 6 червня із загальнотабірним девізом «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас».

Читати далі...

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Напередодні відзначення Дня медичного працівника, 16 червня 2017 року, у Новогродівській центральній міській лікарні відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня медичного працівника. З вітальним словом до присутніх звернулась міський голова Л.М.Білецька. Людмила Михайлівна побажала медичним працівникам міцного здоров’я, натхнення, благополуччя, безхмарного та мирного неба.

Продовжити

Українці, обирайте життя!

14.06.2017 року в Новогродівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся груповий захід "Наркотики: правда і міфи" за участю   психолога центру підтримки сім'ї м. Покровськ.

Продовжити

Особистий та спільний прийом громадян директора департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації

09.06.2017 з 14.00 до 16.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян директора департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації Свинаренка Олега Івановича,

Продовжити