Хмарно

Хмарно

«Walk for Freedom /Хода за свободу»

Сьогодні, 18 жовтня місто Новогродівка приєдналося до щорічної Всесвітньої акції «Walk for Freedom /Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Продовжити

Підсумки роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області за 9 місяців 2018 року

Протягом січня-вересня 2018 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 68 випадків ускладнення стану соціально-трудових відносин     (далі – СТВ), по яких було взято на облік 81 чинник.

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Продовжити

Реалізація проекту «Новогродівка – громада успіху»

16.10.2018 в рамках реалізації проекту «Новогродівка – громада успіху» (на базі Новогродівської міської бібліотеки для дорослих) від уряду Японії містом отримані 20 саджанців сакур, які були висаджені алеєю по вул.Центральна.

Продовжити

18.10.2018 буде відключено від електропостачання ТП-16!

Шановні мешканці м.Новогродівка!

У зв’язку з запланованим проведенням робіт з обрізки дерев 18.10.2018 з 9.00 до 13.00 буде відключено від електропостачання ТП № 16, а саме вулиці:Молодіжна1,3; Лісова 11-25; Водоп’янова 25, 27, 31.

Розпочато капітальний ремонт в опорній школі – закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7.

З 10 жовтня поточного року розпочато реалізацію проекта «Капітальний ремонт Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 по   вул.Паркова, 30, м. Новогродівка Донецької області»  (коригування) (перша черга).

Продовжити

«UA :СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ» в гостях у медіа-центру Новогродівського ЗЗСО№10 ім. Тараса Шевченка

12 жовтня 2018 року  шкільний медіа-центр Новогродівського ЗЗСО№10 ім. Тараса Шевченка зустрічав знімальну групу «UA :СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ». Ця  зустріч – результат участі асумівців в  освітньому проекті «Відкривай Україну» за підсумками якого команда АСУМ потрапила у фінал і представляла Донецьку область в Києві.