Переважно хмарно

Переважно хмарно

Об'єднавши зусилля кожного, зробимо довкілля кращим!

В Україні Всеукраїнський День довкілля відзначають щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.

Олімпійське лелеченя 2019

17 квітня 2019 року на базі Палацу спорту м. Добропілля відбулися зональні обласні змагання, в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2019»

Міський конкурс з сольфеджіо

10 квітня 2019 року у концертній залі початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музичній школі м.Новогродівка відбувся Міський конкурс з сольфеджіо.

Продовжити

Інформаційний семінар із суб’єктами пробації «Жінка на ринку праці»

12 квітня в Новогродівському міському центрі зайнятості проведений інформаційно-консультаційний семінар за участю підоблікових Новогродівського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області за темою: «Жінка на ринку праці».