Переважно хмарно

Переважно хмарно

ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

20.08.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».

Продовжити

13.08.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр».

Продовжити

Друга мотиваційна зустріч Клубу стратегічного розвитку громади м.Новогродівка

11 серпня 2018 року відбулась друга мотиваційна зустріч  часників Клубу стратегічного розвитку громади за темою: «Від ідеї до бізнесу - один крок». Спікером виступила Надія Копаніца, яка поділилася знаннями та досвідом із психології, розв’язання конфліктів, розробки бізнес-ідей, маркетингу та брендінгу.

Продовжити

Відбулась нарада щодо співпраці з питання погашення заборгованості по ЄСВ

06 серпня 2018 року в Новогродівській міській раді за участю першого заступника начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Кондакової Наталії Вікторівни відбулась нарада з питання зменшення заборгованості по ЄСВ.

Продовжити

Третє засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Проведене третє засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Новогродівської міської ради