Переважно хмарно

Переважно хмарно

ДТЕК Донецькі електромережі допоможе жителям області вирішити проблему помилково сплачених коштів

Донецька область, 18 лютого 2019

Платити за спожиту в 2019 році електроенергію жителям Донецької області (фізичним особам) необхідно на рахунок постачальника універсальної послуги*, який надає послуги в Донецькій області. Усі засоби, які споживачі в січні 2019 року помилково сплатили на рахунок ДТЕК Донецькі електромережі, будуть автоматично перераховані на рахунок компанії-постачальника універсальної послуги до 15 березня.

Черговий злочин

В м.Новогродівка 19.02.2019 на майданчику для тимчасового складування твердих побутових відходів по вул.Центральна, 46, невідомими особами пошкоджено та викрадено майно комунальної власності територіальної громади, а саме: контейнер для роздільного збирання твердих побутових відходів.

В кого крадемо? В себе!

В м.Новогродівка по вул.Риночна (поруч з міським кладовищем)  невідомими особами, 17.02.2019, було розібрано і викрадено дорожнє покриття із залізобетонних плит, протяжністю понад 30 метрів. На теперішній час проїзд до міського кладовища з вул.Риночна неможливий.

Встановлення опор

З метою надання якісних послуг з електричного забезпечення мешканцям приватного сектору в місті Новогродівка працівниками Селидівського району електричних мереж ДТЕК Донецькі електромережі  по вул.Садова виконані роботи із заміни аварійних дерев'яних електричних опор на нові – залізобетонні у кількості 20 од.

Адміністрація міста

Новогродівське міське управління соціального захисту населення інформує

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» управлінням соціального захисту населення до переліку суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  включено: