Нагадуємо всім суб'єктам декларування про необхідність подання декларацій до 01.04.2020

З 01.01.2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року. Просимо звернути увагу , що  з 1 січня 2020 року в законодавстві відбулися зміни щодо вимог фінансового контролю .

Продовжити

Будьте уважними - не вірьте фейкам!

Шановні мешканці м.Новогродівка, Миколаївської, Михайлівської та Галицинівської сільських рад, смт. Комишівка!

Останнім часом в мережі «Фейсбук», серед населення нашого міста та сільських рад, які мають увійти до майбутньої Новогродівської ОТГ розповсюджується неправдива інформація щодо зміни статусу міста обласного підпорядкування, яке має Новогродівка на селище міського типу .

НА ШЛЯХУ ДО ВЛАСНОЇ СПРАВИ

З 5 лютого у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти  Державної служби зайнятості» приступила до занять група слухачів за напрямом «Основи підприємницької діяльності».

Увага! Оголошення!

27 лютого 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання громадської ради при виконкомі.

Запрошуємо всіх бажаючих на навчання !

Шановні новогродівці!

26 лютого 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться навчання з підготовки проектів до подання на Бюджет участі м.Новогродівка. Запрошуються всі бажаючі.

Чому я обираю власний бізнес

Донецька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у ІV Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

РИЗИКИ НЕЛЕГАЛЬНОЇ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ

Завдяки реалізації проекту громадською організацією правозахисною організацією «Егіда-Запоріжжя» за підтримки Агенції ООН по міграції (Міжнародної організації з міграції) проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні»,