Переважно хмарно

Переважно хмарно

Підприємець року 2017

Починаючи з 1998 року, в Україні стало доброю традицією в першу неділю вересня відзначати День підприємця. До цієї події в Донецькій області щороку проводиться регіональний конкурс «Підприємець року». Його ініціаторами та організаторами є Донецька обласна державна адміністрація та Донецька торгово-промислова палата.

Шановні новогродівці!

14 жовтня - День Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва та День захисника України, свята тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

Відзначення 500-річного ювілею Реформації

За ініціативою Ради євангельських протестантських церков (РЄПЦУ) 26 серпня 2016 року Президент України Петро Порошенко  підписав Указ про відзначення в Україні 500-річчя Реформації в 2017 році на державному рівні.

Продовжити

Відбувся XV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

З 28 вересня по 1 жовтня 2017 року у місті  Святогірськ на базі оздоровчого комплексу “Перлина Донеччини” відбувся XV Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»Організаторами фестивалю виступили комунальний позашкільний навчальний заклад “Донецький обласний дитячо-молодіжний центр” та управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.