Чисто

Чисто

До уваги мешканців міста Новогродівка он-лайн опитування

З метою організації роботи щодо впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області департаментом економіки облдержадміністрації запроваджено он-лайн опитування населення щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року.

Про організацію он-лайн опитування за посиланням: https://docs.google.com/…/1K4A9unc4zbbxKw5ZOrN1mNZvhuO…/edit або https://ru-ru.facebook.com/economprog/

ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

23.04.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».

Відбувся благодійний легкоатлетичний забіг

У суботу 21 квітня 2018 року за ініціативою громадської організації «Платформа ініціатив «МУВ» та за підтримки Новогродівської міської ради в місті відбувся благодійний легкоатлетичний забіг з метою допомогти зібрати кошти на лікування і реабілітацію 10-річного хлопчика Жені Сіденко.

Продовжити

Спортсмени міста взяли участь у Відкритому чемпіонаті Луганської області з Косікі карате

В суботу 21 квітня 2018 року  в спортивному залі Лисичанської міської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з Косікі карате від 5 до 18 років і старше.

Продовжити

Відбувся тренінг "Емоційний світ особистості. Агресія".

20.04.2018 в інформаційно-ресурсному тренінговому центрі  Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками мобільної бригади № 23 від МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" відбувся тренінг "Емоційний світ особистості. Агресія".

Продовжити

Міські змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді

Військово-патріотичне виховання  - це процес цілеспрямованого, систематичного формування у молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни.

Продовжити

Перше засідання робочої групи з розробки положень про інструменти місцевої демократії

20 квітня 2018 року в залі засідань Новогродівської міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки положень про інструменти місцевої демократії в м.Новогродівка, склад якої затверджено рішенням міської ради від 26.01.2018 №7/37-3.

Робоча нарада з представниками Покровсько-Ясинуватського ОМВК

20 квітня 2018 року в залі засідань Новогродівської міської ради відбулась робоча нарада щодо виконання заходів регіональної Програми забезпечення заходів підготовки територіальної оборони Донецької області на 2018-2019 роки.