Золото на чемпіонаті Світу 2019 з кікбоксингу!

Вихованець Новогродівської федерації кікбоксингу Шуфрич Микита став володарем двох золотих медалей на чемпіонаті Світу 2019 (тренер Пашинський І.С.), який проходив у Польші. Спортсмен з Новогродівки виступав у змаганнях за версією WKA в категоріях Lov Kicк та К 1 та зміг вибороти два золота!

Продовжити

Протокол наради при голові облдержадміністрації

Протокол наради при голові Донецької облдержадміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації "Про проблемні питання щодо реалізації інфраструктурних проектів області, питань коригування проектно - кошторисної документації та виконання робіт по об'єктам"

протокол

З вірою в захисників!

11 жовтня 2019 року, напередодні головного свята осені-Дня захисника України, в концертній залі музичної школи м.Новогродівка відбувся мітинг – концерт під гаслом «З вірою в захисників!», присвячений цій події.

Продовжити

З Днем захисника України!З Покровами Пресвятої Богородиці!

Дорогі новогродівці! Шановні захисники!

Вся Україна готується до головного свята осені – Дня захисника України, який припадає  на 14 жовтня. В цей же день святкується і Свято Покрови Пресвятої Богородиці, що робить дату знаменною двічі.

Продовжити

Дякуємо Перший окремій штурмовій роті добровольчого українського корпусу Правий сектор (1-ОШР ДУК ПС) !

На початку жовтня 2019 року представники Першої окремої штурмової роти добровольчого українського корпусу Правий сектор надали адресну допомогу громадянам міста у вигляді продовольчих товарів (макаронні вироби, крупи, консервація).

Продовжити

Щодо забезпечення вугіллям працівників та пенсіонерів шахт міста Новогродівка

Раніше Новогродівська міська рада повідомляла про роботу, яка була проведена щодо забезпечення твердим паливом працівників та пенсіонерів шахт "Новогродівська 1/3", "Котляревська" та "Новогродівська №2". До міської ради почали надходити відповіді, тексти яких ми будемо публікувати, по мірі їх надходження.