Хмарно

Хмарно

Співробітники 13 ДПРЗ зустрілись з учнями 9-11 класів

13 грудня 2017 року у ЗОШ № 10 пройшла зустріч учнів 9-11 класів міста Новогродівка із співробітниками 13 ДПРЗ, на якій була проведена профорганізаційна робота, щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України м.Харків, м.Львів, м.Черкаси. З учнями поспілкувались випускники цих ВУЗів, було задано багато запитань на які школяри отримали відповіді.

Продовжити

Подарунок «Пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка

За ініціативою представника релігійної організації «Церква без стін» Якименко Бориса Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка були передані в подарунок двоє ходунків (ролерів).

Продовжити

Прегляд фільму «Велетень егоїст» з молоддю міста

5 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права на базі молодіжної платформи «NovoСхід» провідним інспектором Новогродівського міського сектору з питань пробації, що на Донеччині, організований перегляд фільму «Велетень егоїст» з молоддю міста.

Продовжити

Особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.

04.12.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню та начальник відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 2 громадянина з питаннями соціального захисту.

Продовжити

Разом ми зможемо більше: з таким гаслом пройшов захід у Територіальному центрі до Міжнародного дня інвалідів

3 грудня - день сильних духом людей.

День тих, кого не зламала доля і певні обставини.

Бажаємо вам здоров'я, життєвої енергії,

непохитного прагнення до досягнення намічених цілей.

Працівники Територіального центру