Переважно хмарно

-2°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 77%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

ОСОБИСТИЙ ТА СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НОВОГРОДІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛЕЦЬКОЇ Л.М.

19.02.2018 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М., на якому взяли участь начальник управління міського господарства, начальник міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ, комунального підприємства, які надають послуги населенню та головний спеціаліст-адміністратор відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр». На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 2 громадянина з питаннями соціального захисту.

Продовжити

Шановні мешканці м.Новогродівка!

Шановні мешканці м.Новогродівка!

20 лютого 2018 року з 8:00 до 16:00 

у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на підстанції,

буде відключено від електропостачання II ввод, а саме:

ТП-5, ТП-13, ТП-17, ТП-19, ТП-20, ТП-4, ТП-27, ЦРП-1.

Продовжити

Тренінг "Підвищення самооцінки і впевненості в собі"

16.02.2018 об 11.00 в інформаційно-ресурсному тренінговому центрі Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками мобільної бригади № 23 від МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" відбувся тренінг "Підвищення самооцінки і впевненості в собі".

Продовжити

Шановні мешканці міста!

Доводимо до Вашого відома, що 9 та 16 лютого 2018 року в залі засідань Новогродівскої міської ради за ініціативою управління міського господарства та за участю міського голови і першого заступника міського голови відбулися наради з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Продовжити

Протест шахтарів

14 лютого 2018 року працівники 4 шахт: «№42 «Курахівська», «1/3 «Новогродівська», «Україна», «Котляревська» стихійно зібрались з протестом біля адміністративної будівлі ДП «Селидівугілля». Шахтарі вимагають погашення заборгованості із заробітної плати за грудень 2017 року та січень 2018 року.

Продовжити

Спільна оперативна нарада

14 лютого 2018 року під головуванням заступника голови  Новогродівської міської ради Донецької області відбулася оперативна нарада  за участю начальника міського сектору з питань пробації, старшого державного виконавця міського відділу Державної виконавчої служби.

Продовжити

Основні причини підвищення вартості житлово-комунальних послуг на сучасному етапі

Питання перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги є досить непростим, оскільки по своїй суті є як економічним, так і соціально спрямованим.

Процес підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги непокоїть інтереси не лише пересічних громадян, а кожне підприємство галузі.

Продовжити

Борги населення міста Новогродівка за житлово-комунальні послуги та енергоносії невпинно зростають

Відповідно до статті 20 діючого Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що споживач зобов’язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у терміни, встановлені договором або законом, у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги сплачувати пеню у встановлених законом чи договором розмірах.

Продовжити