Невелика хмарність

1°C

Новогродівка

Невелика хмарність

Вологість: 39%

Вітер: 30.58 km/h

logo062

Нова українська школа в дії

Мої учні будуть дізнаватися про нове від мене; 

вони будуть відкривати це нове самостійно.

Моя основна задача – допомогти їм розкритися.

М. Песталоцці

     8 листопада 2018 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 імені Тараса Шевченка відбувся семінар учителів початкових класів з теми «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи».

Продовжити

"ЗАХИСТИ СЕБЕ"

14 листопада 2018 року в центрі зайнятості м.Новогродівка за участю спеціаліста Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся захід: "СНІД. Як від нього уберегтися".

Продовжити

Подяка Донецькій обласній державній адміністрації і Департаменту екології та природних ресурсів за посібники для дітей

   Адміністрація м.Новогродівка Донецької області і  батьківські комітети закладів дошкільної освіти міста висловлюють подяку Донецькій обласній державній адміністрації і Департаменту екології та природних ресурсів за посібники для дітей.

Продовжити

Тривають роботи на опорній школі

У рамках реалізації державної програми «Оновлена Донеччина» 10 жовтня 2018 року були відновлені ремонтні роботи по проекту «Капітальний ремонт Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7(Коригування)» компанією – переможцем ТОВ «СІТТІ-СТРОЙ 2017».

Продовжити

Міський етап обласної Спартакіади серед допризовної молоді

Щорічно, з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та національно-патріотичного виховання у молоді, проводиться спартакіада серед допризовної молоді.

Продовжити

Реконструкція будівлі дитячого садочку "Сніжинка" під "Центр розвитку дитини"

На даний час в м. Новогродівка відбувається реалізація проекту по створенню Центру розвитку дитини. Цей проект фінансується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та коштів міського бюджету.

Продовжити