Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

Юні майстри слова

14 березня 2019 року під егідою Донецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, Донецького обласного інституту післядипломної освіти в м. Покровськ проходив обласний конкурс виразного читання «Майстер слова».

Продовжити

День українського добровольця

Напередодні Дня українського добровольця на базі молодіжного центру «НовоСхід» було проведено виховний захід для учнів 8-9 класів  на тему: «Добровольчі формування – від історії до сучасності».

Продовжити

Звітування розпорядників бюджетних коштів

Одним із важливих принципів функціонування бюджетної системи України є принцип публічності та прозорості  - інформування громадськості з питань бюджетної політики, складання, розгляду, затвердження, виконання державного та місцевого бюджетів, а також контролю за виконанням державного та місцевого бюджетів.

Продовжити

Вітання працівникам житлово-комунального господарства та побутової сфери

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! 

Продовжити

Підсумки проекту «Гурт прискорює розвиток міст Донбасу»

13.03.2019, в залі засідань Новогродівської міської ради відбулося засідання круглого столу «Підтримка розвитку малого підприємництва у місті Новогродівка», протягом якого підведено підсумки проекту «Гурт прискорює розвиток міст Донбасу».

Продовжити

«Ім’я Шевченка стукає в серцях»

9 березня 2019 року  в Будинку дитячої творчості відбулося святкування 205 річниці від дня народження відомого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. У святі приймали участь учні ЗЗСО І-ІІ ст. №8, ЗЗСО І-ІІІ ст. №7, ЗДО «Берізка», ЗДО «Радість», ЗДО «Золотий Ключик».

Продовжити

Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей»

02-03 березня 2019 року у м.Дніпро відбувся ХІ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», організаторами якого є Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації та Культурний центр «Пектораль».

Продовжити