Cонячно

24°C

Новогродівка

Cонячно

Вологість: 33%

Вітер: 22.53 km/h

logo062

«Розвиток громади: як запланувати та досягти».

18 вересня в рамках проекту «Згуртування влади та громади - запорука розвитку міста» , що реалізується в рамках Програми «Єдина громада», яка виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в залі засідань міської ради відбулася четверта мотиваційна лекція  на тему «Розвиток громади: як запланувати та досягти».

Продовжити

Урочистості до Дня рятівника

17 вересня в Україні традиційно відзначають День рятівника. З цієї нагоди 18 вересня відбувся урочистий захід, на якому рятівників з професійним святом привітали міський голова Людмила Білецька та керівництво 75 ДПРЧ 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Продовжити

Перевірка за місцем відбування стягнення у вигляді громадських робіт

17.09.2018 провідним інспектором Новогродівського міського сектору  філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області  Анною Верхогляд здійснено перевірку виконання порушником адміністративного стягнення у вигляді громадських  робіт.

Продовжити

З Днем рятівника!

                             Шановні співробітники  ДСНС!


         Вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника!

Продовжити

Незабутня мандрівка до Вінниччини

Подорожі  та відпочинок у колі друзів та однодумців для дітей здаються великими пригодами, спогади про які разом зі світлинами залишаться на все життя. Результатом плідної співпраці шкільного активу медіа-центру «Асум» Новогродівської школи I-III ступенів №10   з громадськими молодіжними організаціями стало запрошення до Вінниччини. Представники Національної скаутської організації "Пласт" (за підтримки Посольства Чехії в Україні) зустрічають асумівців другий рік поспіль.

Продовжити