Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

Інформаційно- аналітична довідка про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян за 2018 рік територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка

           На виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка (далі-терцентр) проводиться системна робота, яка спрямована на підвіщення рівня довіри громадян та відкритості у роботі терцентра та створення комфортних умов для реалізації мешканців міста конституційного права на звернення.

Продовжити

Запрошуємо на урочистості до Дня Соборності України!

Шановні новогродівці!

22 січня 2019 року об 11.00 в фойє Будинку дитячої творчості відбудеться урочистий захід присвячений 100 річниці проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Запрошуємо взяти участь!

«Позивний "Бандерас"» завітав до Новогродівки

16 січня  Україна  вшановувала  пам'ять "кіборгів" – військових і добровольців, які  загинули  під час   захисту  Донецького аеропорту. Героїчна оборона тривала 242 дні. 17 січня Новогродівка також згадувала всіх відважних хлопців, які боронять рідну землю.

Продовжити