Новогродівське міське УСЗН інформує

У залі засідань Новогродівського міського управління соціального захисту населення 05.07.2019 під головуванням заступнику начальника управління Колосової С.М.  відбулася  нарада з приводу набрання чинності з 16.07.2019 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та  застосування  нового  українського провопису.

Підсумки роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області у першому півріччі 2019 року

Протягом січня-червня 2019 року Відділенням проводилась робота по врегулюванню 41 конфліктної ситуації, по яких було взято на облік 41 чинник ускладнення стану СТВ щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Причиною виникнення конфліктних ситуацій у звітному періоді стала заборгованість із виплати зарплати в сумі 271535,4 тис. грн.

Продовжити

Лащівська Світлана - лаурета обласної премії "Молода людина року"

27 червня у с.Слов’янськ (ТОР PLACE- Coworning Event простір) відбулася церемонія  нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року - 2019», присвяченого Дню молоді.  Місто Новогродівка представляла Лащівська Світлана , яка стала лауреатом в номінації «Молодий підприємець року».

Продовжити

День молоді в Новогродівці

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. 

30 червня відбулися різноманітні заходи для молоді, за участю молоді та за ініціативою нашого молодого покоління.

Продовжити

Відзначення Дня Конституції України в м.Новогродівка

В Україні щорічно 28 червня святкують державне свято – День Конституції.

Саме у цей день, 1996 року, Верховна Рада затвердила українську Конституцію. Її розглядали 23 години поспіль цілу ніч проти 28 червня і вранці того дня 315 депутатів проголосували "за".

Продовжити