Невелика хмарність

Невелика хмарність

• Місто
  • Децентралізація

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та їх громадське обговорення

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від _29 травня 2015 року_№ __68-р_

м.Новогродівка

Про ініціювання добровільного об’єднання

територіальних громад та їх громадське обговорення

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», згідно Порядку проведення громадського обговорення з питань, передбачених Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», затвердженого рішенням Новогродівської міської ради від 29.05.2015 № 6/49-29, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад в територіальну громаду з адміністративним центром у м.Новогродівка:

м.Новогродівка Новогродівської міської ради,

с.Михайлівка, с.Мемрик Михайлівської сільської ради Красноармійського району;

с.Комишівка Селидівської міської ради.

1. Створити та затвердити склад робочої групи з ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад (далі Робоча група) (додається).
  2. Робочій групі (Білецька):
  3. Забезпечити інформування громадськості про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громадз адміністративним центром у м.Новогродівка;
  4. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.
  5. Опрацювати висловлені пропозиції (зауваження), узагальнити та оприлюднити результати громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад
  6. Включити до порядку денного п’ятидесятої сесії VI скликання Новогродівської міської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад в територіальну громаду з адміністративним центром у м.Новогродівка: м.Новогродівка Новогродівської міської ради; с.Миколаївка, с.Завітне, с.Калинове, с.Птиче, с.Новожелане, с.Орлівка, с.Маринівка Миколаївської сільської ради Красноармійського району; с.Михайлівка, с.Мемрик Михайлівської сільської ради Красноармійського району; с.Галицинівка, с.Карлівка, с.Лісівка, с.Долинівка Галицинівської сільської ради Мар’їнського району; с.Комишівка Селидівської міської ради.
  7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                                                Л.М.Білецька

розпорядження міського голови

29 травня 2015 року_№ __68-р

Склад