Яскраві фарби літа

«Як щиро і не боячись сказати, то,

мабуть, краще українських пісень немає у всьому

світі великому». Марко Вовчок

Народний ансамбль народної пісні «Смерічка» - один з найвідоміших фольклорних колективів нашого регіону. Учасниці ансамблю - всі вони захоплені, талановиті люди. Сьогодні це дружний творчий колектив, у якому панують доброзичливість і взаєморозуміння, адже їх об'єднує одна спільна ідея, любов до народної музики. Ні так давно колектив відзначив своє 35 річчя. За ці роки незмінний керівник і генератор всіх ідей - весела і невтомна - Пешко Валентина Степанівна.

18 червня цей чудовий колектив завітав  зі своєю програмою в Теріторіальний центр соціального обслуговування.

Всі були зачаровані доброю піснею, гарною музикою, талановитим виконанням і справжньою, в своїх традиціях, українською гуморескою.

У глядачів іскрилися очі, все підспівували. Кожен виступ закінчувався гучними оплесками.

Начальник міського відділу культури Новогродівської міської ради Савула  Юлія Петрівна та директор Теріторіального центру Шуруєва Ірина Миколаївна подякували колективу за незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва. «Нехай і надалі звучить злагоджений спів  вашого ансамблю, народженого у степовому хліборобському краї на многії, многії літа! Щиро бажаємо вам і надалі такого ж переконливого слова,

глядацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!»

watermarked IMG 2924

Спасибі вам, «Смерічка», за яскраві емоції!

Територіальний центр».

Директор

територіального центру                                                                          І.М.Шуруєва