Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062

скликається п’ятдесят п’ята сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання 26 квітня 2019 року

       Відповідно до розпорядження Новогродівського міського голови від 15.04.2019  № 59-р  скликається п’ятдесят п’ята сесія  Новогродівської міської ради сьомого скликання  26 квітня 2019 року   о 10.оо   в  залі засідань Новогродівської міської ради.

ТЕПЕР МОЖЛИВО ОФОРМИТИ ПАСПОРТ В НОВОГРОДІВЦІ

Центр надання адміністративних послуг у місті Новогродівка з 15 квітня 2019 року розпочинає в тестовому режимі прийом документів та видачу паспортів громадянина України у формі ID картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Продовжити

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА НОВОГРОДІВКА!

З метою уникнення хвилювань серед населення міста повідомляємо, що водопостачання здійснюється у звичайному режимі Карлівською фільтровою станцією з каналу «Сіверський Донець – Донбас»

Запрошення

Новогродівське міське управління соціального захисту населення, з метою організації роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році, запрошує батьків дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки віком від 7 до 17 років, для подання відповідної заяви для постановки на чергу за адресою: м. Новогродівка, вул. Центральна, 24, кабінет № 1.2  – приймальня громадян, тел. 41-30.

Продовжити