Переважно хмарно

Переважно хмарно

Оголошення про проведення чергової 33 сесії

Відповідно до розпорядження Новогродівського міського голови від 09.08.2017 № 122-р в залі засідань виконкому міської ради     18 серпня 2017 року о 10 годині відбудеться чергова 33 сесія міської ради 7 скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про реалізацію Закону України «Про засади державної мовної політики» в місті Новогродівка

2.Про доповнення до Статуту Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 м.Новогродівка

3.Про надання дозволу на виконання проектно-кошторисних робіт

4.Про передачу в тимчасове  безоплатне користування легкового автомобіля

5. Про надання згоди на безоплатну передачу автогідропідіймача

6.Про  затвердження   переліку  адміністративних послуг для надання через Центр надання адміністративних  послуг у  м.Новогродівка

7.Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новогродівка»

8.Про внесення змін до Міської Програми соціальної підтримки «Турбота» на 2015-2017 роки

9.Про виконання за I півріччя 2017 р Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2017 рік

10.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Новогродівка на 2017 рік

11.Про результати прискореного перегляду регуляторних актів в м. Новогродівка

12.Про надання  дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  по вул. Паркова, буд. 19, кв.2 у м. Новогродівка громадянці Пєховій  Галині Олександрівні.

13.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), по вул. Покровська, б.6, кв.2 у м. Новогродівка громадянину Полякову Андрію Володимировичу.

14.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Садова, буд. 13, кв. у м.Новогродівка.

15.Про передачу у власність земельної ділянки по вул. Риночна, буд. 47 у м Новогродівка громадянам Сидоренко Максиму Петровичу та Сидоренко Ганні Іванівні

16.Про передачу у власність земельної ділянки по вул. Лісна, буд. 43 у м.Новогродівка Арефіну Юрію Володимировичу

17.Про передачу у власність земельної ділянки по вул. вул. Надії, буд. 16/1 у м.Новогродівка громадянину Сарану Віталію Івановичу.

1. Про затвердження переліку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Новогродівка, яким буде надано фінансову підтримку на   виконання розрахунку додаткової потужності, необхідної для організації електричного опалення в житлових будинках за рахунок коштів місцевого бюджету

19.Про внесення змін до затвердженого переліку об’єднань співвласників  багатоквартирних будинків міста Новогродівка, яким буде надано фінансову підтримку  на  проведення   роботи з капітального і поточного ремонтів у 2017 році за рахунок коштів місцевого бюджету за умови співфінансування за рахунок коштів ОСББ.

20.Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди вулиці О.Кошового, 27 у м. Новогродівка.

21.Про внесеннязмін до рішенняміської ради від 23.12.2016 № 7/19-4 «Про міський бюджет на 2017 рік»

22.Про затвердження розпоряджень міського голови

23.Про внесення змін до рішення  Новогродівської міської ради  від 07.07.2017  №7/31-20

1. Про внесення змін до структури виконкому міської ради