Запрошуємо на конференцію!!!

В рамках реалізації заходів програми розвитку малого  і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.02.2019 №120/5-19 (зі змінами),

05 грудня 2019 року проводиться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

• аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку малого і середнього бізнесу пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в малий і середній бізнес;
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

До участі у конференції запрошуються представники малого і середнього бізнесу.

Для прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням:  https://bit.ly/2qF9tUo.

Місце проведення конференції  - «Авангард –Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернадського). Початок роботи конференції – о 10.00. Реєстрація учасників з 9.00.