Шановні підприємці міста Новогродівка, переможці програми «Український донецький куркуль !

Новогродівська міська рада повідомляє, що 9 березня 2019 року на території Лиманської  об’єднаної територіальної громади відбудеться обласне масове свято «Масницю проводжаємо. Весну зустрічаємо!»

Культурно- мистецьке свято «Масниця» пройде за адресою: місто Лиман, вул.Незалежності , 46. Початок у 12- 00.

Звертаємось до підприємців міста Новогродівка та до переможців програми «Український донецький куркуль» з пропозицією взяти участь у  святкових заходах.

Зазначений захід - це чудова можливість  для підприємців та переможців програми «Український донецький куркуль» презентувати та реалізувати свою продукцію

Щодо участі у святковому заході просимо звертатися  до відділу економіки Новогродівської міської ради.