Шановні громадяни, пам’ятайте про правила безпеки під час ускладнених погодних умов!

11-12 січня 2019 року ускладнення погодних умов на території Донецької області.

Зважаючи на те, що ускладнені погодні умови сприяють виникненню ожеледиці на шляхах області і міста, різкого погіршення видимості та утворенню заторів, просимо автолюбителів обмежити виїзд власним транспортом!

Не менш обачними треба бути і пішоходам. Дотримуйтеся правил безпеки дорожнього руху, переходьте дорогу лише у встановлених місцях і пам’ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів.

Сильні снігопади значно збільшують ризик травмуватися від пошкоджених внаслідок обледеніння ліній електромереж, гілок дерев та обваленню з дахів будівель снігового покрову, тому будьте уважними!

Відділ з мобілізаційної

роботи, надзвичайних ситуацій та