• Головна
  • Корисна інформація
  • Оголошення
  • УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

по формуванню нового складу громадської ради

при виконкомі Новогродівської міської ради

19 листопада  2018 року о 14.00 в залі засідань виконкому Новогродівської міської ради відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

Громадська рада (нового складу) при виконкомі Новогродівської міської ради як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України             від  03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури. Кількісний склад громадської ради буде визначено  строком на два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, ОСББ,  організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

-           рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

-           біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

-           копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

-        інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

 

 

ПОРЯДОК

проведення установчих зборів

  1. Про організацію роботи, обрання голови, секретаря лічильної комісії установчих зборів.

2.        Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

  1. Про встановлення граничної чисельності членів громадської ради.

4.     Проведення голосування по обранню оновленого складу громадської ради.

Прийняття заяв припиняється за 30 календарних днів до проведення установчих зборів.

Зразок заяви для участі в установчих зборах та додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційної роботи з питань внутрішньої політики та організаційно-аналітичної роботи виконкому Новогродівської міської ради та на офіційному сайті Новогродівської міської ради http://novogrodovka-rada.gov.uaДокументи приймаються ініціативною групою до 20 жовтня 2018 року  (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Новогродівка,  вул. О.Кошового, б.46 (І поверх виконкому відділ  організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики.) з 08:00 до 15:00 год.Відповідальна особа: Дейнекіна Оксана Олександрівна – начальник відділу організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики виконкому Новогродівської міської ради.

Телефон для довідок: 0958727995