Невелика хмарність

Невелика хмарність

• Корисна інформація
  • Оголошення

Набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів

Міжнародна Організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW), розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи  соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:

дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);

дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року;

Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50% - внутрішньо переміщених осіб).

Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.

У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:

- до Є650 за напрямом само зайнятість;

- до Є2500 за напрямом мікропідприємництво.

Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, міблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації – партнера МОМ в області (відповідно до розподілу міст, районів що додається):

Громадська організація «Центр зайнятості вільних людей». Контакти: 095-919-44-16, 099-539-00-23., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Контакти: 095-399-33-55, 095-360-16-81, arr-eastdonbass@i.ua.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/210aUGq.