Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062
  • Головна
  • Корисна інформація
  • Оголошення
  • «Мирне літо - дітям Донбасу»: як оформити заявку і отримати путівку на літній відпочинок?

«Мирне літо - дітям Донбасу»: як оформити заявку і отримати путівку на літній відпочинок?

Триває прийом заявок на літній відпочинок дітей за проектом «Мирне літо - дітям Донбасу» Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

В цьому році в таборі «Перлина Донеччини», в м.Святогорськ відпочинуть 500 школярів у віці від 8 до 14 років, які постраждали від бойових дій на сході України.

Літній сезон в таборі почнеться 1 липня і триватиме до 11 серпня, будуть організовані три зміни по 14 днів кожна.

Подати заявку можуть жителі Донецької та Луганської областей, які проживають на непідконтрольный території або в «сірій зоні», а також переселенці. Як в минулі роки, витрати на відпочинок бере на себе Гуманітарний штаб. Батькам потрібно буде самим привезти дітей в табір і забрати їх в кінці зміни.

Цей проект Штабу спрямований перш за все на те, щоб діти, які постраждали в ході військових дій, змогли відчути себе в безпеці і пройти психологічну реабілітацію. Для цього в таборі працюватимуть психологи, які пройшли навчання за курсом «Травма війни». За допомогою ігор, арт-терапії та майстер-класів вони допоможуть дітям впоратися зі страхами, тривогою, розвинути навички комунікації.

Табір розташований в лісі, має обладнані футбольне поле та майданчики для волейболу та баскетболу, працюватимуть гуртки за інтересами: від вокалу і малювання до глинотерапії і різання по каменю.

Щоб відправити дитину в табір, потрібно оформити заявку на сайті Гуманітарного штабу Ріната Ахметова через сервіс «Онлайн-помічник» або зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0800-509-001. Пріоритет буде відданий дітям з багатодітних або неповних сімей.