Хмарно

Хмарно

• Корисна інформація
  • Оголошення

«Містобудівна документація: «Детальний план території, розташованої за адресою: м.Новогродівка,вул. Центральна, біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян»

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, розташованої за адресою: м.Новогродівка, вул. Центральна,біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян» (назва містобудівної документації)

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 Новогродівська міська рада повідомляє що з 06 квітня 2018 року по 06 травня 2018 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території, розташованої за адресою: м.Новогродівка, вул. Центральна, біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян».

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту Детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до рішення Новогродівської міської ради від 28.02.2018 №7/38-20 «Про надання згоди на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян» по вул. Центральна, біля буд. №37 у м.Новогродівка»  було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою: м.Новогродівка, вул. Центральна, біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян» та розроблено детальний план території, розташованої за адресою м.Новогродівка, вул. Центральна, біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян».

Земельна ділянка розташована за адресою: м.Новогродівка, вул. Центральна, біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян».

Земельна ділянка не відноситься до земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, лісового та водного фонду.

Мета містобудівної документації:  визначення доцільності земельної ділянки для запланованої діяльності, визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами з  метою формування  земельної ділянки площею 0,2  га для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян»  за адресою: м.Новогродівка, вул. Центральна,  біля буд. №37.

Використання земельної ділянки - на ділянці передбачається розміщення «Центру безпеки громадян».

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1. Замовник: Новогродівська міська рада
  2. Розробник: ПП «Проект-Агро»

Підстава для розроблення: рішення Новогродівської міської ради від 28.02.2018  №7/38-20 «Про надання згоди на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян» по вул. Центральна, біля буд. №37 у м.Новогродівка»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у строк з 06 квітня 2018 року по 06 травня 2018 року (включно) у відділі містобудування та архітектури Новогродівської міської ради за адресою: м.Новогродівка, вул.О.Кошового,46  тел.: 7-41-70 або на офіційному веб-сайті Новогродівської  міської ради у розділі «Відділ містобудування та архітектури», підрозділ «Містобудівна  документація: «Детальний план території, розташованої за адресою: м.Новогродівка, вул. Центральна, біля буд. №37 для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян».

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 06 квітня 2018 року по 06 травня 2018 року  (включно) відділом містобудування та архітектури Новогродівської міської ради та  будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ №555 від 25.05.2011 року

поштою на адресу: 85483, Донецька обл., м.Новогродівка, вул.О.Кошового,46

в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про результати проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території буде розміщена на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради  у розділі «Відділ містобудування та архітектури», підрозділ «Містобудівна  документація».

Громадські слухання по містобудівній документації відбудуться 07.05.2018 року в залі засідань  Новогродівської міської ради о 10:00.

Схема розташування території в планувальній структурі населеного пункту

План існуючого використання території зі схемою існуючих планувальних обмежень

Проектний план зі схемою прогнозованих  планувальних обмежень

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ