Переважно хмарно

Переважно хмарно

• Корисна інформація
  • Оголошення

Шановні власники магазинів, підприємств, установ та організацій м.Новогродівка!

Візитною карткою будь-якого міста є його зовнішній вигляд, який складається з благоустрою та озеленення, чистоти вулиць, архітектурного оздоблення, оформлення фасадів будівель та споруд.

Невід’ємною частиною сучасних фасадів будинків є охайно оформленні вивіски та рекламні засоби підприємств усіх форм власності, організацій, магазинів, закладів громадського призначення та інших.  В умовах розвитку не тільки державних підприємств, але й малого та середнього бізнесу, особливо актуальним є приведення усіх елементів зовнішнього оформлення (об’єкти топоніміки, вивіски, рекламні засоби) до вимог чинного законодавства. Зокрема, такі вимоги встановлюють обов’язковість викладення та зображення будь-якої інформації на вивісках виключно державною мовою.

Нагадуємо, що норми та правила щодо розміщення вивісок,  встановлено Законами України «Про засади державної мовної політики», «Про благоустрій населених пунктів»,  «Про рекламу».  На території нашого міста діє Порядок розміщення вивісок на території міста Новогродівка (далі – Порядок), затверджений рішенням Новогродівської міської ради від 20.10.2017 №7/34-28.

Звертаємось до підприємств усіх форм власності, з пропозицією змінити свої вивіски

та привести їх до вимог Порядку.

Давайте створювати сучасний імідж нашого міста разом!