Переважно хмарно

Переважно хмарно

До відома землекористувачів!

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  (в редакції Закону України від 07.12 2017 № 2245-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році) індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100%.

землекористувачіЗначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік дорівнює 1,0.

Також, повідомляємо, що відповідно до рішення Новогродівської міської ради від 27.01.2017 №7/22-8 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Новогродівка», з 01 січня 2018 року вартість одного квадратного метра земель м.Новогродівка становить 111,08 грн/кв.м.

З метою додержання вимог чинного законодавства, в частині сплати за користування земельними ділянками, просимо не зволікати та звертатися до відділу економіки Новогродівської міської ради для внесення змін до договорів оренди землі.