Скликається п’ятдесят дев’ята сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликається п’ятдесят дев’ята сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання  25 жовтня  2019 року о 10.оо в  залі засідань Новогродівської міської ради.

Увага вуглеотримувачів ВП шахта "Котляревська" ДП "Селидіввугілля"

Шановні вуглеотримувачі ВП шахта "Котляревська" ДП "Селидіввугілля"!

З 7 жовтня 2019 року в приміщенні Будинку дитячої творчості розпочато прийом документів на отримання в 2020 році твердого палива. Прийом документів буде здійснюватись протягом 10 днів.

Смс-оповіщення мешканців м. Новогродівка

Найближчим часом у місті Новогродівка запрацює система смс-оповіщення мешканців про:
- різні надзвичайні події (попередження про зливи, снігопади, буревії тощо);
- перебої в роботі систем електро- та водопостачання міста;
- важливі події міста;
- важливу інформацію від закладів охорони здоров'я та інше.

Продовжити

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ М. НОВОГРОДІВКА!

Покровське РВУ повідомляє, що у зв'яку із пошкодженням на водоводі "Карлівка-Рівне Д=1000 мм №1" подача води по водоводу ( Селидівський на Новогродівський напрямки) буде зупинена 24.09.2019 р. з 9.00 до закінчення ремонтних робіт.

Шановні мешканці м. Новогродівка !

Відповідно до телефонограми  Селидівського РЕМ від 23.09.2019р., для виробництва оперативних перемикань буде відключення від електропостачання  на 1 год. – 1.5 год у період з 10.00 до 14.00 - вводи 1, 3 та 4.

Увага! Позачергова 59 сесія не відбудеться.

У зв’язку з тим, що заявники  зняли свої питання  з порядку денного позачергової  59 сесії  Новогродівської  міської  ради, засідання сесії,  призначене  на  12 вересня 2019 року,  не відбудеться.