Чисто

17°C

Новогродівка

Чисто

Вологість: 42%

Вітер: 17.70 km/h

logo062

Скликається сорок четверта позачергова сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження Новогродівського міського голови від 08.06.2018 №93-р скликається сорок четверта чергова сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання 27 червня 2018 року о 10 годині в  залі засідань Новогродівської міської ради.

Покровська об’єднана державна податкова інспекція інформує:

До уваги платників податків!

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що у зв’язку зі святковими та вихідними днями 28 -29 червня 2018 року необхідно до 28.06.2018 року сплатити податки, збори та інші платежі, які заплановані до сплати у червні 2018 року (зокрема, акцизного податку з реалізації суб’єктами  господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, плати за ліцензії з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами).

Продовжити

Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує:

До уваги платників податків – сеанс телефонного звязку «гаряча лінія»

15 червня 2018 року з 10 до 11 години в Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області проводитиметься сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості».

Продовжити

Покровсько-Ясинуватський ОМВК запрошує на військову службу за контрактом

Планується створити новий військовий підрозділ, який буде розміщуватися в м.Покровськ. Пропонуємо: гідне грошове забезпечення; проходження військової служби в м.Покровськ; повний соціальний пакет.

Зроби патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, захисти своїх!

Продовжити

Новогродівське міське управління соціального захисту населення інформує:

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» управлінням соціального захисту населення до переліку суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції включено товариство з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Ірбіс»».

Продовжити