Хмарно

-1°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 6.44 km/h

logo062

Увага! Засідання громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

22 лютого 2018 року  о 16.00  в залі засідань Новогродівської міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:

Продовжити

Перелік адміністративних послуг, які надаються міськими структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області

На виконання листа Головного Управління Держгеокадастру у Донецькій області від 14.02.2018 №392/3-18-0.222, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг», та розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017р. № 782-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523», відділ у м.Новогродівці Міжміського управління у мм.Селидовому та Новогродівці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області надає:

Продовжити

Скликається тридцять восьма сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання 28 лютого 2018 року

Відповідно до розпорядження Новогродівського міського голови від 16.02.2018№ 25-р скликається тридцять восьма сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання 28 лютого 2018 року о 10 годині в залі засідань Новогродівської міської ради.

Продовжити

Запобігання насильству в сім’ї

Тривалий час проблема насильства в сім’ї вважалась прерогативою усталених звичаїв та традицій і залишалася поза сферою правового регулювання. Будь-яке втручання у сімейні стосунки з боку держави та суспільства вважалось порушенням таємниці приватного життя та категорично не допускалось. І тільки в 2001 році у результаті плідної співпраці парламентарів України з активістами жіночого та молодіжного руху України був прийнятий Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» від 15.11.2001 - перший серед країн СНД та Східної Європи комплексний нормативний акт, спрямований на запобігання цьо­му соціально негативному явищу.

Продовжити

Новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

На сьогодні одним із головних напрямків роботи Фонду соціального страхування України є лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, оскільки кожна застрахована особа для відновлення здоров’я має право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

Продовжити

До відома підприємців міста! ЄБРР і «Райффайзен Банк Аваль» об’єднують зусилля для підтримки українських компаній

Кредити, зокрема на проекти відновлюваної енергетики, стануть доступними для більшої кількості малих і середніх підприємств (МСП) та окремих більших за розміром компаній в Україні після підписання у Києві сьогодні угоди між ЄБРР та «Райффайзен Банком Аваль»  про участь «Райффайзен Банку Аваль» у Програмі розподілу ризиків (ПРР).

Продовжити

Зміни щодо санаторно-курортного лікування та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Визначено розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку на 2018 рік.

Продовжити