Хмарно

23°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 41%

Вітер: 28.97 km/h

logo062

Новогродівське міське управління соціального захисту населення працює за принципом «Єдиного вікна»

В управлінні організовано прийом громадян за принципом «єдине вікно», що дозволяє поліпшити інформованість населення про всі види соціальної допомоги, поглибити адресність надання соціальної допомоги тим, хто найбільше її потребує, спростити процедуру отримання допомоги шляхом підвищення доступності, зменшення черг, використання одного пакету документів, підвищити ефективність роботи управління.

Читати далі...

Звіт про роботу Новогродівського міського управління соціального захисту населення станом на 01.06.2017

Основними напрямками діяльності управління є: забезпечення матеріальної підтримки малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, дітей-інвалідів, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, багатодітних, звільнених з місць позбавлення волі, пенсіонерів, ветеранів війни та праці, осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Читати далі...

Контроль державних реєстраторів в рамках реалізації положень «АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО ЗАКОНУ»

В Україні з листопада 2016 року працює «антирейдерський закон», метою якого, в першу чергу, є захищення права власності громадян, бізнесу та іноземних інвесторів. З прийняттям «антирейдерського закону» розширено контрольні функції Міністерства юстиції України шляхом проведення моніторингу та камеральних перевірок державних реєстраторів, нотаріусів. Відтак з’являється законодавче визначення понять моніторингу реєстраційних дій та камеральної перевірки.

Продовжити

Тема «Новели законодавства з питань виконання рішень» частина 10

Продовжуємо знайомство із новелами в законодавстві про примусове виконання рішень судів та інших органів. Нагадаємо, що  5 жовтня 2016 року Верховною Радою прийнято нові Закони України "Про виконавче провадження" і "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів", в зв’язку із чим змінились правила примусового виконання рішень.

Продовжити