Хмарно

5°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 22.53 km/h

logo062

Скликається тридцять шоста сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання 22 грудня 2017 року

Відповідно до розпорядження Новогродівського міського голови від 12.12.2017 № 183-рскликається тридцять шоста сесія Новогродівської міської ради сьомого скликання 22 грудня 2017 року о 10 годині в залі засідань Новогродівської міської ради.

Продовжити

ПОКРОВСЬКА ОДПІ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

До уваги платників податку на додану вартість

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє натупне: якщо після отримання попередньої оплати та складання податкової накладної, яка була зареєстрована в ЄРПН, відбувається зміна номенклатури товарів/послуг в межах отриманої суми (тобто ні товари/послуги, ні кошти не повертаються), постачальник (продавець) складає два розрахунки коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання попередньої оплати:

Продовжити

Новогродівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний лікар

Новогродівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка»

Продовжити

До уваги фізичних та юридичних осіб

Нотаріальні документи, які зберігаються в Донецькому обласному державному нотаріальному архіві в м.Покровську (станом на 05.12.2017)

(юридична адреса: м.Покровськ, мікрорайон Горняк, б.1; фактичне місцезнаходження: м.Покровськ, вул.Європейська, б.51)

Завідуюча облнотархівом Руденко Наталія Сергіївна

Тел.050-347-63-13

Продовжити

«Пілотний проект «Шлюб за добу » розширено!»

Влітку 2016 року стартував пілотний проект «Шлюб за добу", завдяки чому молодята можуть одружитися через 24 години після подання всіх необхідних документів, а не чекати місяць. Спочатку пілотний проект стартував у 6 містах України: Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Сєвєродонецьку. Протягом року перелік населених пунктів збільшувався. 

Продовжити

Увага!ФОРУМ МАЛИХ МІСТ ДОНЕЧЧИНИ «СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ В ГРОМАДАХ: КРОК ЗА КРОКОМ»

20 грудня у Новогродівці відбудеться Форум малих міст Донеччини на тему «Стратегічне планування в громадах: крок за кроком», який проводиться за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, Швейцарської Конфедерації та Швеції.

Продовжити

Правоосвітній захід «Правовий КВК»

8 грудня 2017 року, в рамках Всеукраїнського тижня права, провідний інспектор Новогродівського міського сектору з питань пробації Анна Верхогляд прийняла участь у правоосвітньому заході «Правовий КВК» з учнями 9 класу загальноосвітньої школи № 7 м.Новогродівки.

Продовжити