Чисто

13°C

Новогродівка

Чисто

Вологість: 72%

Вітер: 22.53 km/h

logo062

Покровська об’єднана державна податкова інспекція інформує

Переміщення товарних вантажів

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує платникам податків, що з питань щодо переміщення товарних платежів через контрольні пункти в’їзду або виїзду зони проведення АТО, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 годин за телефонами «гарячої лінії»: 0993683346 або 0507068055.

Продовжити

Запрошуємо на мітинг пам’яті

Шановні новогродівці та гості міста!

Запрошуємо вас на мітинг пам’яті з нагоди Дня Чорнобильської трагедії, який відбудеться 26 квітня 2018 року об 11.30 біля пам’ятника «Жертвам Чорнобиля» в міському сквері.

Адміністрація міста

До відома осіб з інвалідністю

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. N 238 затверджено Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації. Дія Порядку не поширюється на осіб, інвалідність яких пов'язана з трудовим каліцтвом, що настало внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Продовжити

Покровсько-Ясинуватський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує справжніх чоловіків на військову службу за контрактом

Збереження середньої заробітної плати з попереднього місця роботи. Гідне грошове забезпечення. Повний соціальний пакет.

Зроби патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, захисти своїх!

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м.Покровськ, вул. Поштова, буд.16

Продовжити

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує

Центрами обслуговування платників Покровської ОДПІ  надано майже 9 тисяч послуг

До Центрів обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області (у м. Покровську, м.Мирнограді та у м.Селидове)  протягом січня – березня 2018 року звернулось 8683 платника податків, якими отримано 8620 послуг.

Продовжити