Хмарно

-4°C

Новогродівка

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 35.40 km/h

logo062

5 грудня - День працівників статистики в Україні

Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002. Ця дата пов’язана з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи.

malyunok statistikaАле перепис - це лише мала частина статистики. Офіційна статистика забезпечує моніторинг багатьох галузей економіки, зокрема промисловості, сільського господарства, інвестицій та будівництва, зовнішньоекономічної діяльності, торгівлі, ринку праці, соціального забезпечення, освіти та охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища, демографічної ситуації тощо.Отримання достовірної інформації, що реально відображає соціально-економічні процеси у суспільстві, неможливе без участі статистиків, респондентів і користувачів, які працюють в єдиній команді як повноправні учасники процесу збирання, обробки та поширення статистичної інформації.

Серед пріоритетів статистичної галузі є повне і своєчасне задоволення потреб користувачів статистичної інформації. Удосконалюються методи її поширення, зокрема суттєво зріс перелік матеріалів, що публікуються на веб-сайті Головного управління статистики, збільшилась кількість публікацій, як в електронних виданнях, так і в друкованих засобах масової інформації.

Від оперативного та об’єктивного відображення соціально-економічних процесів засобами статистичної інформації залежить подальший розвиток ринкових засад господарювання, побудова відкритого громадянського суспільства.

З нагоди святкування нашого професійного свята висловлюємо щиру подяку всім працівникам та ветеранам статистики за плідну співпрацю. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, невичерпної енергії та наснаги у праці, задоволення власними професійними досягненнями. Усіляких гараздів Вам, Вашим рідним і близьким, успіхів у всіх починаннях на благо України!

                                               Сектор статистики у місті Новогродівці

квіти