Переважно хмарно

• Корисна інформація
  • Анонс подій

День захисника України

13 жовтня о 13.00 в актовій залі Новогродівської загальноосвітньої школи №9 з нагоди відзначення Дня захисника України відбудуться урочисті збори та святковий концерт для військовослужбовців, участників АТО та ветеранів війни.

22 вересня Всесвітній день без автомобіля

У 1973 році в розпал паливної кризи влади Швейцарії запропонували громадянам провести один день без автомобіля, використовуючи велосипеди і громадський транспорт. Через кілька років з’явилася ідея зробити щорічну акцію, яка закликає рідше користуватися особистим автотранспортом.

Продовжити

Міжнародний день “Лікарі світу за мир”

Саме 6 серпня на планеті вперше була використана атомна зброя – американські літаки скинули атомну бомбу у 1945 році на японське місто Хіросіма. Щороку цього дня о 8 годині 15 хвилин все місто завмирає у хвилині мовчання за жертвами нападу. Під час бомбардування загинули щонайменше 40 тисяч осіб, ще понад 230 тисяч померли пізніше внаслідок захворювань, спричинений ядерним ударом. Саме цього дня, 6 серпня, представники Міжнародної організації "Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі", запропонували відзначати день, який назвали "Лікарі світу за мир".

Продовжити