Дайджест новин з питань енергоефективності та змін клімату за серпень 2019 року

До вашої уваги добірка найцікавіших і найактуальніших новин в Україні та світі, історій успіху українських міст за серпень і анонс подій на найближчий період.

До уваги міст-членів АЕМУ та підписантів Угоди Мерів!

Увага, опитування!

• АЕМУ проводить дослідження впливу LED-освітлення на рівень світлового забруднення України. З метою складання прогнозу на 5 років щодо рівня впровадження енергозберігаючих джерел світла у зовнішньому освітленні населених пунктів, просимо Вас заповнити Опитувальник

Увага, громадське обговорення!

Законодавство України.

Основні новини в Україні та світі.

• Мінрегіон оприлюднив Transition Book, де висвітлені основні напрямки діяльності, серед яких Ціль №5 Енергоефективність: що вже зроблено та подальші кроки, які необхідно здійснити, щоб продовжити реалізацію політики сталого енергетичного розвитку країни.
  • Глава ООН привернув увагу до надзвичайної кліматичної ситуації у світі. Рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства. Як відзначають експерти Міжурядової групи зі зміни клімату, ми повинні втримати підвищення температури в межах 1,5 градусів за Цельсієм до кінця століття, досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року та на 45% скоротити викиди парникових газів до 2030 року.
  • Половину об’єктів житлового і соціального сектору вже підготовлено до опалювального сезону. До 1 жовтня має бути 100% готовність об’єктів. Підготовка навчальних та дошкільних закладів освіти має бути завершена до 1 вересня.
  • Шлях до зменшення плати за опалення, на яке очікують майже 40% українських громадян, лежить не у зменшенні тарифу за опалення (в якому 90% складає ринкова вартість газу), а у зменшенні енергоспоживання – завдяки термомодернізації будівель. Про те, що стоїть на заваді енергоефективності в житловому фонді читайте у статті.

Новини АЕМУ.

Анонси подій на осінь.

• 5-7 листопада у Києві відбудеться виставка ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2019.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Міста-члени Асоціації «Енергоефективні міста України» можуть скористатися можливостями публікацій Ваших новин у сфері енергозбереження та енергоефективності на сайті АЕМУ, в соціальних мережах та включення їх у наш щомісячний дайджест. Для цього Вам необхідно надіслати текст новини та фото на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із зазначенням в темі листа «Для публікації на сайті АЕМУ»)

Асоціація "Енергоефективні міста України"

Львів, Україна