Новогродівське міське управління соціального захисту інформує

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» управлінням соціального захисту населення до переліку суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  включено:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Примор’я» на базі санаторію Сергія Лазо Місце знаходження : 67780, Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт. Сергіївка,   вул. Набережна, 3;

За більш детальною інформацією звертатися до Новогродівського управління  соціального  захисту  населення,  яке розташовано за адресою:   м. Новогродівка, вул.Центральна,24 , кабінет № 2.5  або  за телефоном:  41-67.