Переважно хмарно

20°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 17.70 km/h

logo062

Удосконалення процедури надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплатужитлово-комунальних послуг (2)

Зокрема, Постанова КМУ від 31 травня 2017 р. № 370«Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 і від 22 вересня 2016 р. № 646», передбачає посилення адресності надання зазначеної допомоги.

Продовжити

Конкурс грантів «Програма підтримки громад сірої зони» (2)

Громадська організація Гуманітарна місія "Проліска"   Face 2оголошує прийом проектних пропозицій на Конкурс малих грантів, які проводяться при фінансової підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні Face 2

Продовжити

Протягом квітня-травня 2017 року Програма відновлення та налагодження миру ПРООН (2)

За фінансової підтримки Уряду Японії провела 15 бізнес-тренінгів з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів. Враховуючи високий попит на тренінги з боку ВПО, жителів Донецької та Луганської областей, включаючи жителів з так званої «Сірої зони», Програма з відновлення та розбудови миру ПРООН проведе 6 додаткових тренінгів з бізнес-планування.

Продовжити

Як отримати довідку внутрішньо переміщеної особи- 3 основних кроки

  1. Звернутися з письмовою заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання.

Заяву ВПО подають і підписують особисто. Діти, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, недієздатні особи або з обмеженою дієздатністю – через законного представника. Якщо в дитини такого представника немає, заяву від її імені подають органи опіки та піклування за місцем перебування таких дітей.

Продовжити