Хмарно

Хмарно

Міське фінансове управління проводить обговорення проекту міського бюджету на 2019 рік .

Графік проведення консультацій :

10 грудня  - представники Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради та члени виконкому.

13 грудня  - засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку,земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно -територіального устрою

18 грудня – засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань та постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

19 грудня – засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, зовнішньо- економічної діяльності та постійної комісія з питань бюджету, фінансів, споживчого ринку, побутового і торгівельного обслуговування, громадського харчування, сфери послуг та захист прав споживачів.

Ознайомитись з проектом бюджету можна за посиланням http://novogrodovka-rada.gov.ua/component/documents/2817:pro-miskyi-biudzhet-na-2019-rik

Пропонуємо до 12.12.2018 включно надавати пропозиції до проекту бюджету 2019 року.

Пропозиції просимо надавати на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції щодо консультацій з громадськістю» або до міського фінансового управління за адресою: м.Новогродівка, вул.О.Кошового, 46            (І поверх).