• Головна
Документ № 70 від 20.04.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.04.2016 №70
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2015 №144 «Про комісію з визнання жилих будинків (жилих приміщень), непридатними для проживання м. Новогродівка».

У зв’язку  з кадровими змінами, з метою упорядкування складу комісії з визнання жилих будинків (жилих приміщень), не придатними для проживання  м. Новогродівка, на підставі статті 7 Житлового кодексу Української РСР, положення про порядок обстеження стану житлових будинків, з метою встановлення їх відповідальності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень непридатними для проживання, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСФ від 26.04.1984 №189, відповідно до рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 19.03.2014 №55 «Про затвердження порядку переведення  жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі в  м. Новогродівка», керуючись статтями 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

в и р і ш и в:

 

Внести зміни до складу комісії з визнання жилих будинків (жилих приміщень), непридатними для проживання в м. Новогродівка затвердженого рішенням виконавчого комітету від 16.12.2015 №144 «Про комісію з визнання жилих будинків (жилих приміщень), непридатними для проживання  м. Новогродівка» та викласти його в новій редакції (додається).

 

 

Новогродівський міський голова                                                   Л.М.Білецька

 

 

 Вкладення: