• Головна
Документ № 162 від 20.10.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.10.2016 №162
 
Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Новогродівка

З метою запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року № 1217 «Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів», відповідно до статті 12, пункту «и» статті 21 Закону України «Про відходи», у зв’язку з кадровими змінами та з метою упорядкування складу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Новогродівка, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

вирішив:

1. Затвердити склад постійно діючої комісії з питань поводження з  безхазяйними відходами на території м.Новогродівка (додається).

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Новогродівка (додається).

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення  виконкому Новогродівської міської ради  від 22.10.2008 № 241 «Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Новогродівка»

Міський голова                                                                               Л.М.Білецька Вкладення: