• Головна
Документ № 7/67-1 від 03.03.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

03.03.2020 №7/67-1
 
Про фінансово-господарську діяльність КП «Комунтех» м.Новогродівка

Розглянувши пропозицію управління міського господарства Новогродівської міської ради, з метою запобігання банкрутству комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка, відновлення його платоспроможності та зняття арешту грошових коштів, які містяться на рахунках зазначеного комунального підприємства, враховуючи, що                           КП «Комунтех» не може виконати грошові зобов'язання перед кредиторами після настання встановленого строку їх сплати на виконання Постанови Селидівського міського суду про відкриття виконавчого провадження від 03.12.2019 № 60776858, рішення Селидівського міського суду від 01.10.2019 про стягнення заборгованості з КП «Комунтех» м.Новогродівка по заробітній платі та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні працівників  та Постанов Новогродівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області  від 03.12.2019 № 6225, від 04.02.2020 ВП 61132759 «Про відкриття виконавчого провадження», у зв’язку із закінченням терміну дії Договору на надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів на території м.Новогродівка, укладеного Новогродівською міською радою з фізичною особою-підприємцем Баліновим О.О. та отриманим згідно рішення Новогродівської міської ради          від 14.02.2020 №7/65-1 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка та затвердження конкурсної документації» дозволом на укладання тимчасового договору  на виконання в м.Новогродівка послуг з вивезення побутових відходів з суб’єктами господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами, для задоволення потреб територіальної громади в роботах і послугах, пов’язаних з вирішенням місцевих завдань в галузі житлово-комунального господарства, утримання об’єктів благоустрою комунальної власності м.Новогродівка та надання ритуальних послуг, керуючись статтями 17, 26 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Надати згоду на надання фінансової підтримки КП «Комунтех» м.Новогродівка в розмірі 262238,0 грн. для погашення боргових зобов’язань перед кредиторами та виконання підприємством робіт по вивезенню побутових відходів в місті. 
  1. Фінансовому управлінню (Коломієць) при внесенні змін до міського бюджету на 2020 рік передбачити кошти на надання фінансової підтримки КП «Комунтех» м.Новогродівка для погашення боргових зобов’язань перед кредиторами та виконання підприємством робіт по вивезенню побутових відходів в місті.
  1. Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Гашимова) за поданням КП «Комунтех» м.Новогродівка, при наявності підтверджуючих документів по заборгованості із заробітної плати, яка виникла перед працівниками в період                                        з вересня  2018 року по квітень 2019 року, винести дане питання на розгляд міської ради.
  1. КП «Комунтех» м.Новогродівка (Бородійчук):
  • Забезпечити погашення боргових зобов’язань для зняття арешту грошових коштів, які містяться на рахунках зазначеного комунального підприємства, та вжити заходів для беззбиткової діяльності підприємства.
  • Організувати роботу по вивезенню побутових відходів з території міста з 11.03.2020 до початку виконання своїх зобов’язань переможцем конкурсу з  визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка.
  1. Координацію дій виконання з виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Гашимова), контроль – на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Новогродівський

міський голова                                                                                                        Л.М.Білецька