• Головна
Документ № 7/66-8 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-8
 
Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради»

З метою контролю за повним і якісним наданням послуг, отримання позитивного фінансового результату діяльності комунального некомерційного підприємства , запобігання причин збитковості, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до фінансового плану на 2020 рік КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради», затвердженого рішенням Новогродівської міської ради від 30.08.2019 №7/58-24, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та гуманітарних питань (Безручко) та з питань планування бюджету, фінансів та споживчого ринку, побутового, торгового обслуговування, громадського харчування, сфери послуг, захисту прав споживачів (Рябцева).

Міський голова                                                                     Л.М. Білецька

Додаток