• Головна
Документ № 7/66-9 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-9
 
Про створення міської комісії з питань подальшого використання демонтованих будівельних матеріалів закладу дошкільної освіти № 16 «Радість»

            Відповідно до контрактної угоди № NOV-1 від 15.01.2020, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити міську комісію з питань подальшого використання демонтованих будівельних матеріалів закладу дошкільної освіти № 16 «Радість» та затвердити її склад (додається).
  2. Комісії:
  • Проводити засідання комісії з обстеження демонтованих будівельних матеріалів раз на квартал під час проведення ремонтних робіт з капітального ремонту.
  • Складати відповідні акти.
  • Клопотати перед міською радою щодо розподілу демонтованого матеріалу, що може бути використаний повторно або частково.
  • Проводити списання непридатних для подальшого використання демонтованих будівельних матеріалів.
  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою.

Міський голова                                                                                         Л.М. Білецька

Додаток