• Головна
Документ № 7/66-23 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-23
 
Про передачу у власність земельної ділянки по вул.Суворова, буд. 23 кв.2 у м. Новогродівка громадянину Синицькому Олегу Євгенійовичу

            Розглянувши заяву громадянина Синицького Олега Євгенійовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність, відповідно статей 12, 40, 81, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 30, 55 Закону України «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пункту 3 Розділу 7 Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                  

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Суворова, буд. 23, кв.2 у м. Новогродівка.
  2. Передати громадянину Синицькому Олегу Євгенійовичу (РНОКПП ХХХ) який мешкає за адресою: ХХХ обл., м. ХХХ, вул.ХХХ буд. ХХ, кв ХХ, безоплатно, у власність, у межах норми земельну ділянку площею 0,0584 га, з кадастровим номером 1413600000:00:001:0424 із земель житлової та громадської забудови Новогродівської міської ради комунальної власності, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Суворова, буд. 23, кв. 2 у м. Новогродівка.
  3. Громадянину Синицькому Олегу Євгенійовичу здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства.
  4. Новогродівській міській раді (Булі) передати відділу у м. Новогродівці Міжміського управління у мм. Селидовому та Новогродівці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області вищевказану технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                 Л. М. Білецька