• Головна
Документ № 7/66-16 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-16
 
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) відділу освіти м. Новогродівка

         Розглянувши клопотання відділу освіти м. Новогродівка, відповідно до статей. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, статей 25, 28, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована в м.Новогродівка, по вул. Паркова, буд. 30, відділу освіти м. Новогродівка, юридична адреса: м. Новогродівка, вул. Паркова, буд. 30, для розміщення та обслуговування опорного закладу загальноосвітньої середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області.
  2. Відділу освіти м. Новогродівка:

2.1.   У місячний термін укласти договір на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

2.2.   Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження відповідно до чинного законодавства.

Міський голова                                                                     Л.М. Білецька