• Головна
Документ № 7/66-27 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-27
 
Про достроково припинення повноважень депутатів міської ради

          Згідно пункту другого частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Припинити достроково повноваження депутатів VIІ скликання Новогродівської міської ради Кавунова Сергія Івановича і Позняковської Наталії Василівни, обраних за списками політичної партії ДЕМАЛЬЯНС (Демократичний Альянс) у зв'язку з поданих заяв про складання депутатських повноважень від 27.12.2019.
  2. Вивести депутатів Новогродівської міської ради VIІ скликання:

1)      Кавунова С.І. зі складу постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою;

2)      Позняковську Н.В. зі складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів, споживчого ринку, побутового і торгівельного обслуговування, громадського харчування, сфери послуг та захист прав споживачів.

  1. Внести відповідні зміни до рішення Новогродівської міської ради від 20.11.2015 № 7/1-4 «Про створення постійних комісій міської ради VIІ скликання, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій».
  2. Міський виборчій комісії (Вишневська) в порядку статті 90 Закону України «Про місцеві вибори» в десятиденний термін з дня отримання даного рішення забезпечити проведення засідання міської виборчої комісії з метою визнання наступних за черговістю кандидатів у депутати від відповідної місцевої партії.

Міський голова                                                            Л.М. Білецька