• Головна
Документ № 7/66-4 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-4
 
Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються відділом державної реєстрації

З метою створення зручних та сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами і вдосконалення порядку надання адміністративних послуг та належної реалізації положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України від 03.10.2019 № 159-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 1920/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців», наказу Міністерства юстиції України від 22.06.2018 № 1952/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та державної реєстрації права власності на нерухоме майно, інших речових прав на нерухоме майно, реєстрації місця проживання, що надаються відділом державної реєстрації Новогродівської міської ради (додаються).
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 01.02.2019 № 7/53-7 «Про затвердження Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються відділом державної реєстрації».
  3. Начальнику відділу з питань надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради забезпечити внесення змін та доповнень до переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг м. Новогродівка.
  4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                            Л.М.Білецька 

Додатки