• Головна
Документ № 7/66-26 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-26
 
Про умови оплати праці міському голові з 01.02.2020 р

З метою посилення контролю за показниками роботи міського голови, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», із змінами та доповненнями, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити з 1 лютого 2020 року за рахунок коштів фонду заробітної плати працівників виконкому міському голові Білецькій Л.М. щомісячну надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  2. Преміювати в лютому з 1 лютого 2020 року за рахунок коштів фонду заробітної плати працівників виконкому міського голову Білецьку Л.М. в розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  3. Передбачити можливість щомісячного корегування розміру надбавки за високі досягнення у праці та премії за рахунок коштів фонду заробітної плати працівників виконкому не більше, ніж на 20 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в залежності від показників роботи міського голови Білецької Л.М. у відповідному місяці з обов’язковим узгодженням з депутатами міської ради розмірів скорегованих виплат.
  4. Щомісячно на черговому засіданні міської ради заслуховувати звіт про результати роботи міського голови у відповідному місяці.
  5. Надавати міському голові Білецькій Л.М. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, грошову допомогу для оздоровлення при наданні щорічної основої оплачуваної відпустки у розмірі, що не перевищує ромір однієї середньомісчної заробітної плати. за рахунок коштів фонду заробітної плати працівників виконкому.
  6. Преміювання, інше заохочення міського голови Білецької Л.М. з нагоди держаних та професійних свят, ювілейних дат здійснювати за узгодженням з депутатами міської ради.
  7. Дане рішення набирає чинності з дати його прийняття і втрачає чинність 31 грудня 2020 року.
  8. Пункти 3, 4, 5 рішення Новогродівської міської ради від 07.07.2017 №7/31-5 «Про встановлення посадового окладу, інших виплат Новогродівському міському голові» вважати такими, що втратили чинність.

Міський голова                                                                                Л.М. Білецька