• Головна
Документ № 7/61-4 від 04.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

04.12.2019 №7/61-4
 
Про затвердження міської Програми надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян м. Новогродівка приміським автомобільним транспортом та пільг з послуг зв'язку на 2020 рік

         З  метою реалізації прав окремих категорій громадян, на виконання Законів України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993  № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську Програму надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян м. Новогродівка  приміським автомобільним транспортом та пільг з послуг зв'язку  на 2020 рік (далі - Програма) (додається).
  2. Затвердити Порядок  надання компенсаційних виплат   перевізникам за перевезення пільгових  категорій громадян м. Новогродівка  приміським автомобільним транспортом (додається).
  3. Затвердити Порядок відшкодування пільг з послуг зв'язку (додається).
  4. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) здійснювати фінансування Програми в межах коштів, затверджених у бюджеті на 2020 рік.
  5. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Безручко).

Міський  голова                                                                             Л.М.Білецька

Додаток