• Головна
Документ № 141-р від 13.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13.09.2019 №141-р
 
Про внесення змін до розпорядження міського голови від 06 вересня 2019 року № 136-р

З метою залучення більшої чисельності мешканців міста до участі у заходах з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в м.Новогродівка, забезпечення урочистості, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

  1. Перенести дату проведення спортивно - масових заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в м.Новогродівка з 13 вересня на 14 вересня 2019 року.
  2. Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) забезпечити присутність медичного працівника для надання першої медичної допомоги при необхідності учасникам спортивно-масових заходів 14.09.2019 на міському стадіоні «Шахтар».
  3. Відзначити Пам’ятним знаком «80 – років м.Новогродівка», за значний особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері фізичної культури та спорту, довголітню сумлінну працю та з нагоди відзначення 80 річниці з дня заснування міста Новогродівка Кузьменко Ніну Дмитрівну ветерана освітньої галузі у напрямку фізичної культури.
  4. Надати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантуровій О.М., спеціалісту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сухановій Н.М. інший день відпочинку за роботу у вихідний день.
  5. Начальнику відділу освіти м.Новогродівка Кухтіній Р.М. передбачити надання іншого дня відпочинку особам, які працювали у позаробочий час у вихідний день.

          

Міський голова                                                                  Л.М.Білецька