• Головна
Документ № 140-р від 13.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13.09.2019 №140-р
 
Про внесення змін до списку посадових осіб, які мають доступ до службової інформації, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»

З метою забезпечення захисту службової інформації, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради, затвердженої розпорядженням міського голови від 07 березня 2017 року № 37-р, на підставі Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» із змінами, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Внести зміни до списку посадових осіб місцевого самоврядування, які в межах своїх повноважень, мають доступ до службової інформації, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» (далі Список осіб), затвердженого розпорядженням міського голови від 10 квітня 2019 року № 58-р «Про затвердження списку посадових осіб, які мають доступ до службової інформації, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»:

1)            Вилучити зі Списку осіб Вороновську О.В.

2)            Внести до Списку осіб:

Кирик

Аліна Миколаївна

Начальник відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

  1. Попередити Кирик А.М. про персональну відповідальність за забезпечення захисту проходження документів, які містять службову інформацію, їх збереженість та множення.
  2. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Носовська) ознайомити Кирик А.М. з розпорядженням міського голови від 07 березня 2017 року № 37-р «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради»

Міський голова                                                                                           Л.М.Білецька