Друкувати


22.07.2019
 
Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності фізичній особі – підприємцю Петрусенко Віолетті Рафаелівні по вул. Молодіжна, біля автобусної зупинки

Розглянувши заяву та графічні матеріали, з зазначенням бажаного місця розташування  тимчасової споруди фізичної особи – підприємця    Петрусенко Віолетта Рафаелівна з проханням попередньо погодити місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Молодіжна, біля автобусної зупинки у м. Новогродівка, відповідно до статті 14 Закону України «Про основи містобудування», згідно статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Новогродівської міської ради  від 30.01.2015 №6/45-14, «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Новогродівка», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Попередньо погодити місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Молодіжна, біля автобусної зупинки фізичній особі-підприємцю Петрусенко Віолетті Рафаелівні.

2. Фізичній особі – підприємцю Петрусенко Віолетті Рафаелівні:

2.1.Оформити паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у 3-х місячний термін.

2.2.Погодити матеріали оздоблення та зовнішній вигляд фасаду тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з відділом містобудування та архітектури Новогродівської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                            Л. М. Білецька