• Головна
Документ № 7/58-2 від 30.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.08.2019 №7/58-2
 
Про достроково припинення повноважень депутата міської ради

            Згідно пункту другого частини 2 статті 5  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Припинити достроково повноваження депутата Новогродівської міської ради VIІ скликання Кухлєва Антона Сергійовича, обраного у виборчому окрузі за списками політичної партії ДЕМАЛЬЯНС (Демократичний Альянс) у зв'язку  з поданою заявою про складання депутатських повноважень від 10.07.2019 (додається).
  2. Вивести депутата Новогродівської міської ради VIІ скликання Кухлєва А.С. зі складу постійної комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, зовнішньо - економічної діяльності.
  1. Внести відповідні зміни до рішення Новогродівської міської ради від 20.11.2015 № 7/1-4 «Про створення постійних комісій міської ради VIІ скликання, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій».
  1. Міський виборчій комісії (Вишневська) в порядку статті 90 Закону України «Про місцеві вибори»:

1)         В десятиденний термін з дня отримання даного рішення забезпечити проведення засідання міської виборчої комісії з метою визнання наступного за черговістю кандидата у депутати від відповідної місцевої організації партії.

2)         Копію рішення про визнання обраним та реєстрацію депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати від відповідної місцевої організації партії направити до центральної виборчої комісії, Новогродівської міської ради після його особистого узгодження.

Міський голова                                                                                                     Л.М. Білецька