• Головна
Документ № 7/58-14 від 30.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

30.08.2019 №7/58-14
 
Про виконання за I півріччя 2019 року Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2019 рік

         Заслухавши звіт начальника відділу економіки Усової Н.С. про виконання протягом I півріччя 2019 року Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2019 рік, міська рада відзначає, що реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку міста на 2019 рік відбулася в складних умовах розвитку економіки міста на фоні нестабільної роботи бюджетоутворюючих підприємств, проте дозволила забезпечити вирішення низки програмних заходів, пов’язаних з розв’язанням пріоритетних соціальних проблем міста.

         Протягом звітного періоду поточного року виконувалися заходи, що мають соціальну спрямованість у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, молодіжної політики, соціального захисту населення тощо.

         Враховуючи викладене, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт про виконання за I півріччя 2019 року Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка взяти до відома.
  2. Визначити, що в результаті спільних дій Новогродівської міської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ, організацій, розташованих на території м.Новогродівка забезпечено виконання основних заходів та показників Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2019 рік.

Міський голова                                                                               Л.М. Білецька