• Головна
Документ № 7/58-11 від 30.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.08.2019 №7/58-11
 
Про затвердження договорів на передачу міжбюджетних трансфертів на 2020 рік

З метою забезпечення надання у 2020 році медичних послуг мешканцям м. Новогродівка  у офтальмологічному, щелепно-лицьової хірургії, акушерсько-гінекологічному, дитячому соматичному відділеннях Покровської центральної районної лікарні, у хірургічному, травматологічному,  дитячому та дорослому інфекційному відділеннях КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради», в урологічному стаціонарному відділенні Мирноградської центральної міської лікарні та педіатричному стаціонарному відділенні КНП «Добропільська  лікарня інтенсивного лікування», на підставі статей 89, 93 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити договори на передачу межбюджетних трансфертів на 2020 рік для медичної допомоги мешканцям м.Новогродівка між Новогродівською міською радою та Селидівською міською радою, між Новогродівською міською радою та Покровською міською радою, між Новогродівською міською радою та Мирноградською міською радою, між Новогродівською міською радою та Добропільською міською радою .
  2. Доручити міському голові Білецькій Л.М. підписати договори на передачу коштів між відповідними бюджетами на 2020 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Безручко).

Міський голова                                                                          Л.М. Білецька

Додаток