• Головна
Документ № 7/58-12 від 30.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.08.2019 №7/58-12
 
Про надання згоди на укладання договорів про міжбюджетні трансферти за надання медичних послуг мешканцям інших населених пунктів в КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради»

         З метою надання медичних послуг населенню Покровського району та м. Селидове  в КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» у 2020 році, на підставі частини 5 статті 93 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на укладання договорів про міжбюджетні трансферти за надання медичних послуг мешканцям населених пунктів Покровського району та міста Селидове в КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» на 2020 рік між Покровською районною радою,  Селидівською міською радою.
  2. Затвердити договори на передачу міжбюджетних трансфертів на 2020 рік між Новогродівською міською радою та Покровською районною радою, між Новогродівською міською радою та Селидівською міською радою (далі - Договір), (додається).
  3. Доручити міському голові Білецькій Л.М. підписати договори на передачу коштів між відповідними бюджетами на 2020 рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Безручко).

Міський голова                                                                            Л.М.Білецьк

Додаток