Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062
  • Головна
Документ № 197 від 21.11.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.11.2018 №197
 
Про організацію проведення громадських робіт у 2019 році

  Відповідно до статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших видів  робіт тимчасового характеру», враховуючи, що одним із основних напрямків у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасно вирішення задач суспільного розвитку міста є оплачувані громадські роботи, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Встановити, що в інтересах територіальної громади громадські роботи  є видом суспільно-корисних оплачуваних робіт, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

2. Рекомендувати міському центру зайнятості м. Новогродівка (Сергєєва) організувати проведення громадських робіт у 2019 році.

3. Затвердити види громадських робіт та підприємства, де фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, за якими будуть проводитись суспільно-корисні громадські роботи  (додаються).

4. Фінансування організації громадських робіт:

1) Для зареєстрованих безробітних здійснювати  за рахунок коштів місцевого бюджету та/або  Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття  по видах робіт  та у порядку, що не суперечить Закону України «Про зайнятість населення» із змінами та доповненнями.

2) За рахунок коштів роботодавців та інших незаборонених законодавством джерел, у порядку, що не суперечить  Постанові Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175  «Про затвердження Порядку організації громадських та інших видів  робіт тимчасового характеру»

5. Надати можливість працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку з зупиненням (скороченням) виробництва продукції, права, без припинення трудових відносин, на участь у громадських роботах у межах строку зупинення (скорочення) виробництва.                              

6. Рекомендувати роботодавцям створити тимчасові робочі місця для проведення суспільно-корисних видів громадських робіт, з заробітною платою не нижче рівня мінімальної заробітної плати, встановленої діючим законодавством.

7. Міському центру зайнятості (Сергєєвій) протягом року:

1) Провести роботу по залученню зареєстрованих безробітних які бажають взяти участь у громадських роботах і направити до роботодавців.

2) Попередити  роботодавців, у яких працюють особи за направленням міського центру зайнятості, про відповідальність за достовірність наданих даних та розрахунків витрат на організацію громадських робіт.

9. Контроль за виконанням рішення виконкому Новогродівської міської ради залишаю за собою.

Міський голова                                                                                    Л.М. Білецька

 

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО


                                                                                     рішення виконкому

                                                                                     міської ради

                                                                                    ________________________

Перелік

видів громадських робіт та підприємств, де фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або  Фонду  загальнообов’язкового     державного соціального страхування на випадок безробіття

1. Роботи з благоустрою та прибирання території міста, підсобні роботи, екологічний захист навколишнього середовища (Новогродівська міська рада, Управління міського господарства Новогродівської міської ради, КП «Міський гуртожиток» м. Новогродівка, ФОП Балінов О.О., КП «Комунтех» м. Новогродівка, КП «Комунальник» м. Новогродівка, КП «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»)

2. Роботи з озеленення території міста, поліпшення стану земельних та інших природних ресурсів (Новогродівська міська рада, Управління міського господарства Новогродівської міської ради, КП «Міський гуртожиток» м. Новогродівка, КП «Комунтех» м. Новогродівка, КП «Комунальник» м. Новогродівка)

3. Виконання робіт, що організовуються в соціальній сфері для допомоги в обслуговуванні осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, надання послуг із соціального супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово непрацездатних,осіб похилого віку, надання допомоги сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту (Новогродівське міське управління соціального захисту населення, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка.)

4. Інформування населення про можливість отримання субсидій за спрощеною процедурою шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів (без надання роз’яснень щодо особливостей призначення субсидії конкретній особі або виконання інших функцій щодо визначення права на отримання субсидії та її розміру), а також технічну обробку та кур’єрську доставку матеріалів тощо (Новогродівське міське управління соціального захисту населення).

5.Проведення профілактичної роботи з населенням (інструктор із громадського порядку) (Новогродівська міська рада, Управління міського господарства Новогродівської міської ради, КП «Міський гуртожиток» м. Новогродівка, ФОП Балінов О.О., КП «Комунтех» м. Новогродівка, КП «Комунальник»)

Міський голова                                                                                    Л.М. Білецька

 

Перелік видів громадських робіт та підприємств, де фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або  Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття підготовлено Новогродівським міським центром зайнятості

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями                                                                                    А.Ф.Северинець