Переважно хмарно

-1°C

Новогродівка

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

logo062
  • Головна
Документ № 101-р від 20.06.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20.06.2018 №101-р
 
Про Комісію з питань роботи зі службовою інформацією в виконкомі міської ради

В зв’язку з кадровими змінами, з метою сприяння забезпечення єдиного порядку обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв, які створюються в процесі діяльності, відповідно до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736, Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання,  використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради, затвердженої розпорядженням міського голови від 07 березня 2017 року № 37, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити в новій редакції склад Комісії з питань роботи зі службовою інформацією в виконкомі міської ради (далі Комісія) (додається).
  1. Начальникам відділів виконкому міської ради надати Комісії до 15 липня 2018 року пропозиції стосовно присвоєння/зняття грифу обмеження доступу «Для службового користування» інформації, яка знаходиться у їх користуванні чи володінні.
  1. Комісії (Гашимова):
  • Переглянути документи з грифом «Для службового користування» з метою скасування грифу або підтвердження його.
  • Скласти на підставі пропозицій відділів виконкому міської ради та з урахуванням вимог законодавства Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» (далі - Перелік відомостей), і подати його на затвердження міському голові
  1. Пункт 1 розпорядження міського голови від 05 травня 2017 року № 78-р «Про Комісію з питань роботи зі службовою інформацією в виконкомі міської ради» вважати таким, що втратив чинність.

Міський голова                                                                    Л.М.БілецькаВкладення: